Podle něj jste to prý "roztrhali" ty s Bahňákem, když jste na tom byli před týdnemBraenn wrote:Řekni Alexovi, ten chtěl jít!
Já to už ale neřeším, podle všeho jsem ušetřil za něco, u čeho bych jen soustavně obracel oči v sloup (už jen pár ukázek, kde si elf skáče vesele z jednoho stromečku na druhý, ve mě vyvovala vlnu pochybností, jestli bych shlédnutí celého snímku přežil bez újmy).
Na místě je tedy spíš poděkování
