Tohle už mi hlava nebere

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

Rejty, ja to pochopil, ale ty si nepochopil me :lol:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Tu zrejme nikto nikoho nechape pretoze sme kazdy jeden odlisny a mame ine nazory. A ako vidno nedokazeme najst spolocnu rec a vysledne riesenie. Cize cela tato debata smeruje - do ****.

Dufam ze sa dotycny hrac z ineho sveta nenahneva ak pouzijem jeho podpis

Takhle přesně vzniká flames, někdo napíše něco zbytečnýho a každej kdo má do řiti díru, se tam vyjádří...
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Post by Anurin »

Mno.. *mne si bradu a chvíli přemýšlí* odkudpak začít? *poškrábene se na hlavě* no! *vztyčí prst a vezme do ruky brk*


No, popravdě nevím odkud začít, doufám že si to nějak v hlavě srovnáte:


1) reakce je k sylmayelovi, který napsal něco ve smyslu.... buď rád že sme tě neokradli a nebo nezabili... vždyť jsme tě jen znásilnili ... ehm, pochopil sem to tak správně? Jestli ano, nechápu tvou mentalitu, ... kdyby tebe někdo chytnul, stáhnul ti trenky a udělal ti pomyšlení v tvém případě do ashoulu a hned na to ti pak řekl.... můžeš být rád že sem ti neukradl mobil.... mysel jsi to asi tak? nebo neumím číst?..... *raději se nevyadřuje*


2) chjo, nechápu to, ale proč danari našel nebo uhodl význam celého tohoto topicu? možná né celej ale proč to nepochopil i někd jiný? Protože jste jak cvičený opičky... nehledáte podstatu věci... vysvětlím: Celý tento topic je o tom, že nehrajete své postavy, že hrajete co vás zrovna baví a je úplně jedno jestli by tohle vaše postava někdy udělala a nebo neudělala. Vůbec mi nevadí že se kamarádí elf a trpaslík, vždyť v Pánu prstenů se také Gimly spřátelil s Legolasem... proč? měli přeci vážný důvod... takže o přátelství tu také nejde...(když někdo nechápe tak holt nechápe :( ) Jde tu o to že trpaslík, který uznává dobrého boha Napomáhá při znásilnění a pak k němu ještě ,,promluví´´ Co to je za blbost! Jde tu o to, že i když je trpaslík neutrál a uznává Norda..má sklony k dobru!! A můžu s klidem říct a ,,z opakovat po zygovi´´ že scénky typu ( znásilnění postavy, uříznutí genitálií za živa) mi doopravdy nevadí, já bych se docela i bavil, kdyby ste nemetagamovali a nehráli si prostě to co vás baví za každou cenu. Hráč který hraje na tomto serveru jistou postavu vám může dokonce i potvrdit že takovou scénku mám na tomhle serveru už jednu za sebou a že jsme se oba bavily, ale jen proto že hrál svou postavu..... o Tomhle je celý topic




Na závěr bych chtěl poprosit Kiriho aby si nechal těch sarkastických výrazů, například Vám.. atd.. nemusíš mi vykat, necítím se na to a WKinga poprosit aby nepsal blbosti typu že končí atd... to je jen fraška a zbytečný žvásty a Pro Sylmayela ... nechtěl sem vás nijak pohoršit, ani sem nepsal o který hráče jde, to že ste se ,, sami přiznali´´ k tomu že jste to byli vy je vaše hloupost, nejsem práskač. Vysvětlovat mi nic nemusíš, mě nevadí to znásilnění ale vadí mi metagame. RP má hráče bavit, nemá bavit jen mě na úkor ostatních, někdy to jinak nejde... ale hlavně mě hra nebá bavit na úkor metagamu..... to asi na závěr, myslete si co chcete, že jsem třeba namyšlenej, arogantní idiot, ale tak to cítím. Zkuste se nad tím zamyslet a pak zareagovat. Zbytečně nepsát žvásty ale typu že tu končím ajp....


Ještě jednou pro méně chápavé, celý topic je o metagamu a zneužívání ooc k vlastnímu dobru a k vlastnímu prospěchu.

// je toho víc co sem chtěl ale je to podle mě zbytečný, tvrdohlavost je zlá věc *koukne do zrcadla a promluví k obrazu svému* tebe se to taky týká... tak aspon tak blbě nečum
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Heh no tak ja este dodam ze nikomu nevnucujem svoje vizie ako ma hrat...len vravim ake je pozadie veci a som proti tomu aby si kdekto prisposoboval realie a pozadie Thalie tak ako mu vyhovuje...ak to povazujes sylme ze vnucovanie "mojich vizii" tak potom to mas asi trosku pomylene...holt som zastanca RP hry a som proti zneuzivaniu OOC infa a zbytocnemu pouzivaniu OOC. Pre doplnenie este dodam ze za RP hru nepovazujem len "sedenie pri ohnicku a kecanie" ale aj rozne vypravy, akcie atd.

Co sa tyka mojho smiechu a podobne...smiat sa budem kolko chce a nacom chcem a ze mato pobavilo je moja osobna vec, tak za tym nehladaj to co za tym nie je.

A nakoniec...veci ako koncim a urazanie sa ked niekto povie svoj nazor na hru, pripadne zbytocne sarkasticke poznamky je vazne o nicom.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Post by monstera »

Anurine proboha ( treba i Norda) s forem nekonci. Bez tvych prispevku na foru bych prisel o mnoho minut smichu.

Echtrt-ka
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Post by Anurin »

monstera wrote:Anurine proboha ( treba i Norda) s forem nekonci. Bez tvych prispevku na foru bych prisel o mnoho minut smichu.

Echtrt-ka


Jsem rád že se bavíš.... neboj nekončím *nechápavě kroutí hlavou*
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

*odksale si* takze si myslim, uz je vsechno osvetleno. O zadny praskani urcite nejde. Kazdy si jiste uvedomi co udelal spatne a snad se ponauci do budoucna. Ja se budu modlit aby mi nikdo nepotkal. :lol:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Zamknuto.
Vedoucí týmu Thalie
Locked