město:
1) z žádné fontánky, co jsou na nárožích se nedá napít
banka:
2) nevím, zda ve fantazy světě musí být pojem "s.r.o."? Jako jo, jsou to gnómové, ale... *pokrčí rameny*
3) myška č. 254 (nebo tak nějak) mě pobavila, ale opět co bod č.2, je to RP-fantazy svět nebo parodie...? To už by se ten strážný golem mohl jmenovat Bender a mít v popisku, že trpí depresemi...
P.S.
Jinak Kel je skvělej, banka dobře vyřešená, hospoda jakbysmet (teda IC nemužu s postavou do části bordel, ale tam kam můžu, fakt nádhera
Jo a pochůzí střechy ve městě - geniální nápad!
Kdyby na některý z nich časem stál (třeba) prodavač čaje, vodnic a tak, pod přístřeškem, kolem poházené koberečky a nějaký stínítka okolo + cedule (třeba) "Čajovna pod nebesy" ...