Ucitel Assassina
Ucitel Assassina
Chtel bych vedet, jestli je nekde na povrchu ucitel pro vraha. Protoze se jednou obevil v Hostinci u Bezednyho Skopku (ovsem pouze do restartu), tak predpokladan ze neni. Prijde mi to ponekud nefer vuci tomuto povolani a chtel bych pozadat o jeho alespon provizorni umisteni, ale natrvalo (ne jen do restartu).
Isabel
Re: Ucitel Assassina
je na ostrovech, v xianine ctvrti, snad nebude takovy problem ji presunout nekam na pevninu...
meli bychom si vazit toho, ze to tu neni samej mag a klerik, tak je zbytecne odrazovat hrace takoveho pekneho classu jako je assasin...
meli bychom si vazit toho, ze to tu neni samej mag a klerik, tak je zbytecne odrazovat hrace takoveho pekneho classu jako je assasin...
nwn
Re: Ucitel Assassina
Ano a proto se nechame kazdej aspon jednou odkraglovat od vraha, aby to bylo pro ne taky hratelne
Ucitele sou a i misto, jen se musi vyckat az se to dodela a pripoji k modulu.
Jinak chybi i pro pana smrti a cerneho strazce aby to sem nikdo nepripsal.
Ucitele sou a i misto, jen se musi vyckat az se to dodela a pripoji k modulu.
Jinak chybi i pro pana smrti a cerneho strazce aby to sem nikdo nepripsal.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Ucitel Assassina
sou u nas dole, stante se otroky a muzete se cvicitSorrow wrote:Ano a proto se nechame kazdej aspon jednou odkraglovat od vraha, aby to bylo pro ne taky hratelne![]()
Ucitele sou a i misto, jen se musi vyckat az se to dodela a pripoji k modulu.
Jinak chybi i pro pana smrti a cerneho strazce aby to sem nikdo nepripsal.
A zase se craftí...
Re: Ucitel Assassina
Ja teda nevim ale uz mi to ani neprijde vtipne.
Proc bych se mel stat dobrovolne otrokem?To uz budi dojem, ze to ani jinak nedovedete, nez premlouvanim na foru
Proc bych se mel stat dobrovolne otrokem?To uz budi dojem, ze to ani jinak nedovedete, nez premlouvanim na foru
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Ucitel Assassina
makat na nekoho zadarmo? ANI MI NEHNE 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Ucitel Assassina
hledání učitele assassina:
postava: dobrý den, nevíte prosím o někom, kdo by mě mohl naučit pořádně vraždit?
ze stínu za jejími zády: jssem tady. neotáčej se.
postava: výborně. chtěl bych se od Vás něco naučit, mistře.
ze stínu za jejími zády: budě tě to stát ?? zlatých (pěknej balík).
postava: jistě, tady jsou.
ze stínu za jejími zády: neotáčej se. polož je na zem.
postava: jistě.
ze stínu za jejími zády: není to nic těžkýho. začneme základama. seš připravenej?
postava: už se nemůžu dočkat.
ze stínu za jejími zády: výborně. k oběti přistoupíš zezadu, jako teď já. nejlépe je zasdit ránu pod čtvreté žebro *svist*.
postava: ugh! glogloglo...
ze stínu za jejími zády: asi nějak takhle. doufám, žes to pochopil napoprvé a nebudu to muset opakovat.
postava: *mlčky leží v kaluži krve na zemi*
ze stínu za jejími zády: a takhle je to dycky.
postava: dobrý den, nevíte prosím o někom, kdo by mě mohl naučit pořádně vraždit?
ze stínu za jejími zády: jssem tady. neotáčej se.
postava: výborně. chtěl bych se od Vás něco naučit, mistře.
ze stínu za jejími zády: budě tě to stát ?? zlatých (pěknej balík).
postava: jistě, tady jsou.
ze stínu za jejími zády: neotáčej se. polož je na zem.
postava: jistě.
ze stínu za jejími zády: není to nic těžkýho. začneme základama. seš připravenej?
postava: už se nemůžu dočkat.
ze stínu za jejími zády: výborně. k oběti přistoupíš zezadu, jako teď já. nejlépe je zasdit ránu pod čtvreté žebro *svist*.
postava: ugh! glogloglo...
ze stínu za jejími zády: asi nějak takhle. doufám, žes to pochopil napoprvé a nebudu to muset opakovat.
postava: *mlčky leží v kaluži krve na zemi*
ze stínu za jejími zády: a takhle je to dycky.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Ucitel Assassina
Zajímavý popis. Jeste zkus vymyslet neco podobneho, jak postava hleda samotneho ucitele. Jako krasnou ilustraci pro ty co mi radej at se ptam ve hre. (ne ze bych se neptal, ale ptat se na potkani je blbost)
K tomule bych chtel jeste doplnujici info, kdy to tak asi bude. Jesti si na to mam pockat nebo mam nahanet DM.Sorrow wrote:Ucitele sou a i misto, jen se musi vyckat az se to dodela a pripoji k modulu.
Isabel
Re: Ucitel Assassina
Snad neprozradim moc že sem se jendou ptal přes družinu jinejch učitelů, samozřejmě sem nešel za pladinem jesli neví kde je učitel vraha.. nebo se můžeš ptát i prodejců drog a tak..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Ucitel Assassina
Momentalne sa aspon u mna pracuje na novej palete kvoli novym obchodom, co je urcite vyssia priorita. Mozno kvoli tvojej hratelnosti by sa tam mohol ten vrah docasne pridat alebo ho tam moze hadzat DM ked sa objavi v hre. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Ucitel Assassina
Ze to neni prorita cislo jedna si uvedomuju. Nechce se mi DM otravovat a bych rek pravdu ve hre na ne moc nenarazim nebo maji jinou praci coz respektuju. Proto bych se chtel primluvit pro pridani mistra do hry s tim, ze az bude dotycna lokace na servru, tak se presune kam patri.
Hehe, tak tohle jsem delal nekolikrat, jenze pokud mistr na servru neni, tak ti nikdo neporadi. Nadruhou stranu je pravda, ze se mi mistr zniceho nic obevil.Krata wrote:Snad neprozradim moc že sem se jendou ptal přes družinu jinejch učitelů, samozřejmě sem nešel za pladinem jesli neví kde je učitel vraha.. nebo se můžeš ptát i prodejců drog a tak..
Isabel