OPRAVENO: Karatha - Dolní město
OPRAVENO: Karatha - Dolní město
Možná by se měla ta lokace trošku doladit, protože je značně nestabilní a občas padá a nenačte. Jestli to je tou bránou a nebo přilíšným počtem placeablů a nebo nějakým vadným placeablem.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Karatha - Dolní město
Tam jsou dva přechody: ze středního a z rybářské, že? Padá to při vstupu z obou lokací? Jestli je ten problém lokální, nebo celolokační.
Edit: vlastně tam je spousta přechodů. Z baráků ještě.
Edit: vlastně tam je spousta přechodů. Z baráků ještě.
Re: Karatha - Dolní město
V první řadě, pokud se tvůrce lokace nebude zlobit. Mohla by se odstranit tato brána. Dost buguje a občas zůstane kláda na zemi, viz žlutá šipka.

Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Karatha - Dolní město
To dělá i ta brána do přístavu....možná by stačilo, kdyby je furt někdo přestal zkoušet zavírat.
Na vyžádání.
Re: Karatha - Dolní město
Nereálný požadavek, když to táhlo je tam tak umístněné, že když chcu aby postava popošla, tak klidně za něj nechtě potáhnukarolina wrote: To dělá i ta brána do přístavu....možná by stačilo, kdyby je furt někdo přestal zkoušet zavírat.
nechat tam jen ten zvonek a vše ostatní dát pryč.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Karatha - Dolní město
Nebo to ovládání zamknout.Puxina wrote:Nereálný požadavek, když to táhlo je tam tak umístněné, že když chcu aby postava popošla, tak klidně za něj nechtě potáhnukarolina wrote: To dělá i ta brána do přístavu....možná by stačilo, kdyby je furt někdo přestal zkoušet zavírat.![]()
nechat tam jen ten zvonek a vše ostatní dát pryč.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Karatha - Dolní město
Představte si, že jste WB, co dělá lokaci Karatha - Dolní město. Je to obří lokace, možná nejnavštěvovanější v modulu, snažíte se ji udělat co nejhezčí nejzajímavější a zároveň nejfunkčnější (v rámci nechyb), je tam spousta přechodů, npc včetně obchodníků, obchodů, placeblů - je s tou lokací strašně práce.
Takže hlašte, kde vám lokace padá. Jestli jen na určitých přechodech, kde jste stáli, když to padlo při loginu do hry.
Protože když to bude na jednom přechodu, bude s předěláním možná menší práce. Takhle jeden neví, jestli je to rozbitý placebl, přehršel placeblů v celé lokaci / na určitém místě lokace, nějaký script - blbě se to opravuje.
Takže hlašte, kde vám lokace padá. Jestli jen na určitých přechodech, kde jste stáli, když to padlo při loginu do hry.
Protože když to bude na jednom přechodu, bude s předěláním možná menší práce. Takhle jeden neví, jestli je to rozbitý placebl, přehršel placeblů v celé lokaci / na určitém místě lokace, nějaký script - blbě se to opravuje.
Re: Karatha - Dolní město
Osobně mě to padá kdykoli, když do lokace lognu. Musím se odlogovávat mimo, nebo si bez DM nezahraju.
PUF!
Re: Karatha - Dolní město
Pokud to padá všude, tipuju přehršel placeblů v lokaci, anebo přehršel nestatických objektů.
Zálohoval bych a zkusil dočasně přesunout tržiště do baziliky.
Zálohoval bych a zkusil dočasně přesunout tržiště do baziliky.