Stínová zraneni
Re: Stínová zraneni
Mne prijde obecne CvC / PvP a vsechno kolem toho jako ozehavy tema. Nechapu, jak si z toho muzes delat srandu, Dariene. Tos mohl napsat rovnou do vtipku. 
Vedoucí týmu Thalie
Re: Stínová zraneni
Nechci nikoho tahat za slova, ale mam za to, ze je velky rozdil mezi PvP a CvC ... sam se totiz PvP snazim vyhejbat a vse hrat do CvC.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Stínová zraneni
No ja treba v te bitve byl ovlivneny meny hracu tim,ze si jich mam vsimat vic nez NPC (ale stejne svitily jak vanocni stromecky, tka kdo by si jich nevsimlShifter wrote:no barevné rozlišování jmen by byla už totální blbost. Říkejte si co chcete, ale i sebelepší a sebetvrdší RP hráč je ovlivněnej jménem nad postavou, lvl protihráČe a podobně. Sice to třeba normálně zahraje, ale ví svoje a v následné hře se to může(nemusí) promïtnout.
Ale jestli se rad divas kdo je na jakym lvlu a jaky povolani.. tvoje vec. bohuzel to systemove nejde odstratnit.
A zase se craftí...
Re: Stínová zraneni
Rejty wrote:Mne prijde obecne PvP a vsechno kolem toho jako ozehavy tema. Nechapu, jak si z toho muzes delat srandu, Dariene. Tos mohl napsat rovnou do vtipku.
Ano já si myslím to samé je to velmi ožehavé téma , které může způsobit vzestup či úplný pád serveru.
A jak jsem už jednou psal snad jsem ani neviděl dobrý povedený systém CvC , vždy to byl zdroj velkých problémů. (Proto to vyřešili třeba v Guild Wars tak jak to vyřešili. ) Doufám že tady se vše zvládne v pohodě.
Menhiri Dierta
Re: Stínová zraneni
Ozehavy téma neozehavý tema. Z celeho serveru znam jenom svuj lvl, hraju si charakter, nekdy vic nekdy min, podle nalady. Ze bych se poustel do nejakych smrtelnych akci s ostatnimi hraci se rict taky neda. Vcelku se da poznat, kdyz nekdo da nekomu pesti a chytne zpatky vetsi, ze tudy cesta pro zpravny nevede tak je lepsi nejak sikovne sklpit vocas a jit o dum dal. Ci lip, vymyslet dabelsky plan na odplatu. Tim se da zamestnat dalsi banda charakteru => zabavi s jednim drobnym konfliktem pomalu pulka hrajich na serveru a nikdo primo umrit nemusi.
Opakem muze nastat, kdyz nekdo precenuje svoje sily a neuvedomuje si svoji situaci a snazi se ji delat este horsi, musi nekde narazit. Vidim vtom celkem neoddiskutovatelnou logiku. Predpokladam, ze je to vcelku ponauceni z dosavadnich let na tomhle svete IC i IR kazdeho tady. NE
Opakem muze nastat, kdyz nekdo precenuje svoje sily a neuvedomuje si svoji situaci a snazi se ji delat este horsi, musi nekde narazit. Vidim vtom celkem neoddiskutovatelnou logiku. Predpokladam, ze je to vcelku ponauceni z dosavadnich let na tomhle svete IC i IR kazdeho tady. NE
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Stínová zraneni
Podla mna riesite uz totalne blbosti. CvC/PvP je tak ako je a nemenil by som to. Pokial sa stretnu dvaja/viacery normalny ludia na oboch stranach tak sa vsetko da zvladnut. A momentalne myslim, ze s drowmi/dalsimi podtemnakmi/zlakmi sa da dohodnut rozumne. Ten kto sa vyziva v nakom nezmyselnom vrazdeni skor ci neskor skonci s permkou, s cim ten dotycny musi ratat (a pokial viem, kazdy kto taku postavu hra s tym aj rata). Takze Dariene a vsetci ostatny ktorym sa CvC/PvP nepaci tak sa mu mozte vyhnut. A ako uz bolo povedane, ta strata pri suboji aspon motivuje si rozmysliet ci budem bojovat alebo uteciem ak zistim ze proti mne stoji silnejsia postava a evokuje aky taky pocit sebazachovy. Keby tam nic take nebolo tak tu mame z toho arenu, co myslim, ze nikto nechce. Viac k tomu myslim neni co dodat.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: stínová zraneni
A co se týče té otázky - jak se chovat, když jsem zabit jiným hráčem (stínově nebo nestínově)...
Pokud by mělo to fakt mělo dávat smysl -tak v případě RP ZABITí měly by na svoje dosavadní CvC history zapomenout OBA. V podstatě se domnívám, že pokud Petr zabije Pavla, tak jejich jakýkoliv relationship by měl skončit a měli by se k sobě oba začít chovat jako vlastně dvě naprosto cizí osoby, které případně mohou nějaký vztah znovu navázat na základě herních situací v budoucnu.
Ale pro Petra je Pavel mrtvý a když ho znovu potká, měl by ho prostě vnímat jako jiného občana a Pavel svého dřívějšího vraha také.
V případě, že bylo pomocí stínového zranění provedeno jen omráčení - prostě vyřazení z boje, může hráč hrát ztrátu vědomí a do boje se nezapojovat, ale VŠE SI PAMATOVAT. Takže i v bitce drowů proti lidem mohou hráči padnout a prostě ztratit vědomí ztrátou krve - nemusí kvůli tomu nutně umřít. Uvědomme si, že tady nefunguje fenomén - zranění ti ubírá sílu, rychlost, životaschopnost - nic. Tady prostě bojuješ jako lev furt stejně, dokud máš pár životů. In real by spousta raněných ležela na zemi a nebojovala a přežila by.
A ještě se vyjádřím k otázce, když hráč nemá rád PVP. Problém je, že jako hráč nemusím mít rád PVP, ale moje postava přeci nemůže jednat podle toho, co má nebo nemá rád hráč - to je přece chyba, abyste radili hráčům - když se bojíte, tak se vyhýbejte CvC. Je třeba říct - i když to jako hráči nemáte rádi, tak vaše postava musí jednat sama za sebe - nejste to vy - ejt o postava ve světě Thalie. Tudíž jsme vám my DM umožnili hrát RP a bojovat, ale vy jako hráči to naopak přežijete ve zdraví, protože jsme byli natolik vstřícní, že PVP vám nepřipraví srddční kolaps ze ztráty zkušeností:))
Takhle to vídím já
Pokud by mělo to fakt mělo dávat smysl -tak v případě RP ZABITí měly by na svoje dosavadní CvC history zapomenout OBA. V podstatě se domnívám, že pokud Petr zabije Pavla, tak jejich jakýkoliv relationship by měl skončit a měli by se k sobě oba začít chovat jako vlastně dvě naprosto cizí osoby, které případně mohou nějaký vztah znovu navázat na základě herních situací v budoucnu.
Ale pro Petra je Pavel mrtvý a když ho znovu potká, měl by ho prostě vnímat jako jiného občana a Pavel svého dřívějšího vraha také.
V případě, že bylo pomocí stínového zranění provedeno jen omráčení - prostě vyřazení z boje, může hráč hrát ztrátu vědomí a do boje se nezapojovat, ale VŠE SI PAMATOVAT. Takže i v bitce drowů proti lidem mohou hráči padnout a prostě ztratit vědomí ztrátou krve - nemusí kvůli tomu nutně umřít. Uvědomme si, že tady nefunguje fenomén - zranění ti ubírá sílu, rychlost, životaschopnost - nic. Tady prostě bojuješ jako lev furt stejně, dokud máš pár životů. In real by spousta raněných ležela na zemi a nebojovala a přežila by.
A ještě se vyjádřím k otázce, když hráč nemá rád PVP. Problém je, že jako hráč nemusím mít rád PVP, ale moje postava přeci nemůže jednat podle toho, co má nebo nemá rád hráč - to je přece chyba, abyste radili hráčům - když se bojíte, tak se vyhýbejte CvC. Je třeba říct - i když to jako hráči nemáte rádi, tak vaše postava musí jednat sama za sebe - nejste to vy - ejt o postava ve světě Thalie. Tudíž jsme vám my DM umožnili hrát RP a bojovat, ale vy jako hráči to naopak přežijete ve zdraví, protože jsme byli natolik vstřícní, že PVP vám nepřipraví srddční kolaps ze ztráty zkušeností:))
Takhle to vídím já
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Stínová zraneni
A co když budu hrát děvku, ale bude mi proti mysli, hrát sexuální scény? Já chci aby mi někdo napsal systém, kdy odejdu od PC a postava to za mě zahraje, aniž bych se na to musel koukat.
Můj názor je v tomhle pořád stejný. Pokud postavu nedokážu zahrát, tak jí nehraju. Pokud se nedokážu smířit se smrtí postavy, tak nehraju hrdinu, který se neohroženě vrhá do každého nebezpečí.
over.
Můj názor je v tomhle pořád stejný. Pokud postavu nedokážu zahrát, tak jí nehraju. Pokud se nedokážu smířit se smrtí postavy, tak nehraju hrdinu, který se neohroženě vrhá do každého nebezpečí.
over.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: stínová zraneni
No nevim nevim, připadá mi to celkem zvláštní. Nedovedu si představit, že bych někoho zabil, dotyčnej respawnul a při příštím setkání jsem mu řekl: "Dobrý den pane, jmenuji se Ten Aten, mohu vědět s kým mám tu čest?" Berte to s nadsázkou, takhle bych s nikým nemluvilDarien wrote: Ale pro Petra je Pavel mrtvý a když ho znovu potká, měl by ho prostě vnímat jako jiného občana a Pavel svého dřívějšího vraha také.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: stínová zraneni
V tomhle pripade mi to tak divny neprijde (da se to snest) muzes to brat tak, ze jejich spolecna minulost smrti zmizi. Divnejsi je pokud se tam obevi treti strana, ktera je zna jako nepratele.No nevim nevim, připadá mi to celkem zvláštní. Nedovedu si představit, že bych někoho zabil, dotyčnej respawnul a při příštím setkání jsem mu řekl: "Dobrý den pane, jmenuji se Ten Aten, mohu vědět s kým mám tu čest?" Berte to s nadsázkou, takhle bych s nikým nemluvil
Isabel
Re: Stínová zraneni
No tohle nechám ať si vyřešej ty nahoře, prostě mi to nesedí. Někoho zabiju a najednou na něj zapomenu, to je mi prostě proti srsti. Na serveru není permka, jednou je možnost oživení a obyvatelé kontinentu o tom vědí, takže bych to ještě bral tak, že jsem jako vítěz smířenej s tím, že toho vola chce jeho bůh zátky a prostě ho budu ignorovat = důvod nepřátelství je pryč. Možna někdy nastane situace, kdy se bývalí nepřátelé můžou začít bavit.
Třetí strana je tady vždycky, oba představitelé souboje měli určitě kámoše, kteří mohli mrtvého znát. Ty co vedli souboj si pak na sebe vymažou vzpomínky, ale co bude s těma dalšíma až přijdou do krčmy a uvidí tam oba soky, jak vesele popijí.
tohle je už ale silně mimo mísu
Třetí strana je tady vždycky, oba představitelé souboje měli určitě kámoše, kteří mohli mrtvého znát. Ty co vedli souboj si pak na sebe vymažou vzpomínky, ale co bude s těma dalšíma až přijdou do krčmy a uvidí tam oba soky, jak vesele popijí.
tohle je už ale silně mimo mísu
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Stínová zraneni
Ja absolutne nechapem tej myslienke ze ak niekoho zabijem musim nanho zapomenut
Pls vysvetlenie.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Stínová zraneni
No proste nekoho zabijes tak nanho musi uplne zabudnut ze si ho zabil. Proste taka psycho hygiena aby si sa nescvokol z toho kolkych si uz vlastne zabil.

When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Stínová zraneni
A ja som si vravel, ze to bude niekde, ze taketo nieco nieje mozne

Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Stínová zraneni
Nesmej se, to je vazna vec. Vis jak by byl takovej plysak deprimovanej, kdyby si pamatoval vsechny, co zabil?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.