Tak jsem si vyzkoušel tuto samostatnou hru. Vyjde to podstatně levněji, než kupovat celou Armu a datadisk
Je to sice early acces Alpha, ale myslím, že do zabugovanosti je to srovnatelne s DayZ modulem
Pokud někdo hraje, dejte vědět, hodil by se parťák

Dnes jsem poctivě sbíral vše potřebné, přežil první kritickou hodinu, kde nejde nalést téměř žádná zbran, jídlo, ani voda, pak jsem se probil se sekyrou z nemocnice přes uječený zombie ženský a narazil na fráju, co histericky křičel "Friendly!"
Tak jsme se zčuchli a šlo nám to dost hezky do chíle, než jsme našli brokádu.. Umlátil mě paklíčem zezadu do hlavy a vyhrál brokovnici...šmejd!
Takže: Parťák bez paklíčů a postranních úmyslů?
Propo, hráli jste? Co na to říkáte?
http://www.youtube.com/watch?v=nX8XnO5LtZs
Někteří lidé vejdou do vašeho života a zanechají otisk na vašem srdci. Jiní vejdou do vašeho života a nejraději byste zanechali otisk na jejich tváři.