Ano správně jste to pochopili - není to humor není to vtip není to ani perlička je to jen humorná nadsázka která Vás měla nenásilně upozornit na naprostou nevyváženost onoho CVC . Vždyť kolumbijské gerili vzdorují už 50 let mnohem silnější armádě, atd atd . (on i bin Ladínek jim dává zabrat a to jsou velcí A téměř všemocníRejty wrote:Zavedl bych neco jako Thalijske perlicky...
Nu vzpomeňme dnes onoho slavného GT modulu, světa surového kde vládlo PvP
, ano toho světa z něhož pak přišel na Demonu borec říkající si " Zabiják z Gwain Tharru " Aby už asi na 15 lvlu odcházel mladý nedodělaný s pozdravy a jižním ovocem v ruce.(bananem pro neznalé).
Ano vzpomeňme při této příležitosti jak krásný byl GT svět jak nadějný a jak je v prdeli díky nezvládlému PvP. (12-10-6-4-2-0-2-1-1-0to jsou stavy pred smrtelnou křečí) Již neexistuje (nebo mám špatné informace? Když tak mne opravte).