hehe
byla to pekna bitva az sem to musel zdokumentovat... dik vsem zucastnenejm i zabitejm skvelej adrenalin
(stinovy holt nefungujou nejlepci by bylo to domluvit s nakym DM na test stinovejch 1vs1 na 100 zpusobu)
btw: Daanriho IC info jak drowove dostali naprdel berte s rezervou ve skutecnosti straze padali jak svestky ...prece nebude sirit paniku v teto malebne vesnici
Rad by som podakoval Daanrimu, za podporu ohladne vyvoja mojho charakteru, pisem to sem hlavne preto ze niekto nedavno kritizoval Thaliu prave preto ze take veci na nej niesu umoznene - omyl a este raz diky.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
Jachym wrote:Chtěl bych poděkovat Rejtymu za domeček.
Theogilovi, Awadarovi a L Damianovi ( Bondil, blondi a Bu) za včerejší vynikajíci a příjemnou RP hru.
Ó ne, my musíme poděkovat, na severu jsem dlouho nebyl a dlouho se tam zase nepodívám, teda pokud nepudete se mnou že jo.
Bylo to úžasné, ale jak mi ten vodpornej medvěd vytnul za 40hp+- jo tak to jsem přátelé zadnicí cvakal "20" I-profil.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
DenGrasse wrote:díky nomisovi a berserkovi za ten popis bitvy.. kdyby ještě někdo dodal verzi povrchňanů, to by byol teprv super
Obrovská panika drowů
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile" Arrswil tiefling nekroman "A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Tymto dakujem resovi, a vsetkym hracom ktory sa postupne pripajali a nasledne odpajali z druziny. Bola to krasna vyprava a dlho predlho som na tak rozsiahlej vyprave nebol. Skvele som sa bavil
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Marvin wrote:Tymto dakujem resovi, a vsetkym hracom ktory sa postupne pripajali a nasledne odpajali z druziny. Bola to krasna vyprava a dlho predlho som na tak rozsiahlej vyprave nebol. Skvele som sa bavil
*******************
Jo..taky bych poděkoval. Do takových končin se hnedtak nedostanu...perfektní výprava, moc se mi to líbilo.
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.