OPRAVENO: Kahzet - střední město
OPRAVENO: Kahzet - střední město
Po rozdělení přístavu a města se v bráně objevil plc kláda. vstupní bod do této lokace z přístavu je vhozen nešťastně před bránu a Kládu nelze obejít.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Kahzet - střední město
Kláda záhadně zmizela a díky oboustranému přechodu v bráně, jsem se dostal do přístavu. Tak se v ní objevila ona Kláda, ale naštěstí je za přechodem, kde se postava neobjevuje.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Kahzet - střední město
Obě jsem odstranil. Pokusíme se co nejdřív opravit
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.