Co udelat to ze kdyz nekoho zabiju... tak rozsirit a upravit nabidku takto:
Co udelat s telem
-----------------
* sebrat telo
* uriznout ucho (v toolu naky sou)
* uriznout rucicku (v toolu je jedna hezka a nebo pouzit rukavici)
* vyskalpovat kebuli
* zohavit telo (nepude ozivit)
Ta hlava ted je takova divna, ta by asi blbe dorustala.
Tak kdo se hlasi ?