Opraveno: mnich - zdravé tělo
Opraveno: mnich - zdravé tělo
animace proběhne, efekt žádný
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: mnich - zdravé tělo
Nemáš zápornou moudrost?černý vlk wrote:animace proběhne, efekt žádný
Re: mnich - zdravé tělo
neShaman88 wrote:Nemáš zápornou moudrost?černý vlk wrote:animace proběhne, efekt žádný
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: mnich - zdravé tělo
potvrzuji viz. http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 193&t=6745
ps: já teda moudrost 8 mám, ale vzhledem k tomu, že vlk má vyšší. tak chyba asi nebude v tom.
ps: já teda moudrost 8 mám, ale vzhledem k tomu, že vlk má vyšší. tak chyba asi nebude v tom.
Re: mnich - zdravé tělo
Koukám do skriptů a nevidím chybu.
Re: mnich - zdravé tělo
tak místo toho dej rychlý pohyb 10%, je lepší zdrhnout, než se pak složitě a nefunkčně léčitShaman88 wrote:Koukám do skriptů a nevidím chybu.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Opraveno: mnich - zdravé tělo
Zdravé tělo neuzdravuje za dvojnásobek úrovně. Tedy na 8lvl monka uzdraví 8hp.
Někdy se mi stane - nevím čím to je - nedělám nic nestandartniho- že po meditu dostanu místo zdravé tělo 1x, třeba 4x. Ne vždy, alě někdy to po meditu nabehne. Někdo jo, někdy to je v normálu.
Někdy se mi stane - nevím čím to je - nedělám nic nestandartniho- že po meditu dostanu místo zdravé tělo 1x, třeba 4x. Ne vždy, alě někdy to po meditu nabehne. Někdo jo, někdy to je v normálu.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první