NEPODSTATNÉ: * Horní jeskyně 2
NEPODSTATNÉ: * Horní jeskyně 2
Ohniště v lokaci nelze zapálit trikem.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: * Horní jeskyně 2
Ohniště by nemělo jít zapálit trikem. Jen křesadlem nebo kouzlem.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: * Horní jeskyně 2
Použil jsi acid splash?Infra wrote:Na ST to tak fungovalo.
Re: * Horní jeskyně 2
Je to moc vlhké... škrtej:)
Re: * Horní jeskyně 2
*wall* Myslel jsem, že když hraješ v podtemnu, tak bys měl vědět, čím se ty podtemňácké ohniště zapalují.
A pro ostatní rejpaly ani plamen je nezapálí.
A pro ostatní rejpaly ani plamen je nezapálí.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: * Horní jeskyně 2
I v minuloti byl problém, že nekterá krystalová ohniště se zapalovala křesadlem. Ja z toho důvodu měl vždy křesadlo i krystaly:). Skrtej....Infra wrote:*wall* Myslel jsem, že když hraješ v podtemnu, tak bys měl vědět, čím se ty podtemňácké ohniště zapalují.
A pro ostatní rejpaly ani plamen je nezapálí.
Jde o naprosto malichernou vec, pokud to jde zapálit:).