VYŘEŠENO: Expy
VYŘEŠENO: Expy
Zdravím, mám problém s příjmem expů. Nevim jestli jde o chybu na jednotlivé postavě nebo je to celková chyba na mém accountu. Jde o to, že nedostávám žádné RP expy a ani bojové expy za nepřátelskou jednotku. Když jsem byl v družině ze stejnym lvl (1 nově založená postava) tak on expy dostával, ale já nikoliv. Jestli je možné se na to nějak podívat, protože jinak mám docela smůlu a zůstanu asi stále na 1. lvl. Děkuji
Re: Expy
Hezká náhoda
. Zkus zakládat novou postavu přesně podle návodu zde:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
Problém by se mohl vyřešit sám.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
Problém by se mohl vyřešit sám.
Re: Expy
Pokud nedostává expy tak je způsobené asi tím že má klerika a nemá domény odpovídající bohu.
Re: Expy
Gordul je dobrý jméno.
Stejně jako se v Jižní Americe polovina lidí jmenuje Jesus. Nebo na jih od nás Mohamed.
Stejně jako se v Jižní Americe polovina lidí jmenuje Jesus. Nebo na jih od nás Mohamed.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Expy
No hele, takový Adolf taky není špatný jméno, ale kupodivu od druhý světový se moc nerozšířuje...
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Expy
Pokud jako duergar budeš věřit v Helgarona, tak nejspíše narazíš na totožný problém:
Projdi si prosím tento topic a navol domény z výběru podle boha ve kterého hodláš věřit:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6232
Klam ani rostliny tam tak nějak nevidím.Helgaron:
- Domény: Ničení, Síla, Válka, Kov, Řád, Podzemí, Země, Oheň
Projdi si prosím tento topic a navol domény z výběru podle boha ve kterého hodláš věřit:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6232
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1