Hmm, to si nemyslim.Kdyz si teda reagoval na Marvinuv prispevek, jak teda pises, tak proc je tam odkaz ne mneAznar wrote:tak tohle ...Sorrow wrote:...
Je sice pekne jak si to tam vyradkoval ale docela zase zcestne.Ani ja sem te nejmenoval a ani nikoho jineho.Takze se mi zda, ze tu doslo na ceske prislovi o te prvni ozvane huse...
A o tom vybirani celejch invu tu byla rec cca mesic dozadu.Zucastneni okradeni muzou dosvedcit.
A jeste mi prosim napis, co ze jsem ti to cpal za nepravdu ci pseudonazor, abych vedel.
Dik predem
Sorrow zvanej,,vecne nasrany a nikoho nemilujici,,