Co Vám na Thalii vadí?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Shaman88 »

Infra wrote:
karolina wrote: Nasazení nové AI, tohle podle mého pozorování ani není staronová AI, protože takhle se ty npc na ST nechovali.
Nejedná se o AI z ST, ta byla nasazena při spuštění, ale o odebrání právě upravené AI z ST a nahrazenou výchozí AI pro NWN.
Musíš se dohadovat s každým, když nemáš žádne informace?
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Infra »

Fajn, tak já už mlčim. *jde se zahrabat pod kámen*

Co je staronová AI?
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Krysak »

Ad kouzlo find traps, Morin, čistý to mág stoje před poklady u kobolda nameditoval 2 odstran pasti. Nehnula se žádná, zasmáli jsme se, rozflákali truhly, co šly rozflákat a šli dál. Beru to jako tlak na to si do týmu pořídit zlodeje.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by KaTo »

Ne že bych vám chtěl do kouzel moc kecat, ale není náhodou na TH tohle kouzle upravené?

Code: Select all

Najdi pasti:

-úspěch není automatický, testuje se 1k20 + sesilatelská úroveň proti obtížnosti pasti
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Zeerit »

KaTo wrote:Ne že bych vám chtěl do kouzel moc kecat, ale není náhodou na TH tohle kouzle upravené?

Code: Select all

Najdi pasti:

-úspěch není automatický, testuje se 1k20 + sesilatelská úroveň proti obtížnosti pasti
Je to tak no, taky už jsem na to koukal. Otázka je jestli je to garantovaných 20 jako u rouga když nejsi v combatu, neboj jestli se ta 1k20 vždy normálně hází. Pokud se vždy hází tak na minor past potřebuješ aspoň tak lvl 10 mága a ještě trochu štěstí navrch :D
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by pavad »

Zeerit wrote:
KaTo wrote:Ne že bych vám chtěl do kouzel moc kecat, ale není náhodou na TH tohle kouzle upravené?

Code: Select all

Najdi pasti:

-úspěch není automatický, testuje se 1k20 + sesilatelská úroveň proti obtížnosti pasti
Je to tak no, taky už jsem na to koukal. Otázka je jestli je to garantovaných 20 jako u rouga když nejsi v combatu, neboj jestli se ta 1k20 vždy normálně hází. Pokud se vždy hází tak na minor past potřebuješ aspoň tak lvl 10 mága a ještě trochu štěstí navrch :D
Nu, rekl bych ze je stale otazkou jak ma byt bran onen Thalijsky mag.

Po upravach bossu (a nastaveni rezistanci a hodu proti vlastnostem u NPC vseobecne) mi neprijde ze by mohl byt onen avizovany dmg dealer. (*)

Pokud se do kouzla hodi automaticky uspech (Tzn. 20) pokud neni boj - tak bude stejne dobry jako rogue a muze jej v otazkach pasti zkusit suplovat. Jsem si ale pomerne jisty ze ve skriptu kouzla je pokazde hod na k20 (tzn. rozsah 1-20, tj. zadny automaticky uspech). (*) V puvodnim nwn skriptu ten hod byl pokazde bez ohledu na boj nebo ne...

(*) Ocenim opravu je-li situace jina, jsem otevreny diskusi.

edit: Zpresneni vyznamu textu
edit2: Diky reakci do PM zde uvadim ze bych velmi, velmi _nerad_ videl maga coby zastupce za tulaka! (nebo zlodeje nebo jak se to tu po zmenach oznacuje)
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by G-ladiator »

Find Traps v čistých NWN žádný hod nemá automaticky to zlikviduje všechny pasti v dosahu.
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Zeerit »

No i kdyby tam měl čistejch 20, použije to tak jednou za půl hodiny s meditacema takže se nebojím, že by nahradil rogue. Na pokladech u bosse co jsem si všiml bývají pasti těžší než ve zbytku dungu, takže by mage musel být poměrně overlevel na ten dung aby to bezpečně pročistilo celý poklad.

S tím magem co by dmg dealerem to taky zatím nevidím.
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Infra »

Toho se nebojim, epickou past nezneškodní, pokud mají ty slabé DC na sundání 30-40 (zničení, vzatí je o 10 výš), tak by mě zajímalo kolik bude mít DC epická, která na thálii mívala DC na zneškodnění 60-80.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Shaman88 »

Jednoznačně zamknutí spamu, pokud někdo nemá na to to číst tak si má zrušit členství ve skupině otrlí.
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Aulus »

Shaman88 wrote:Jednoznačně zamknutí spamu, pokud někdo nemá na to to číst tak si má zrušit členství ve skupině otrlí.
Jedná se o trolling? Nejde o to, že bych to nezvládal číst, ale opravdu mě netěší, že musím za jedno odpoledne rozdat 5 trestů. Kdybych to vlákno nezamkl, bylo by jich pravděpodobně ještě víc. To ti připadá v pohodě?
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Radim »

Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Shaman88 »

Ti lidi maj viditelně problém mezi sebou. Pokud si myslíš že jsi problém vyřešil tím, že jsi jsi to zamkl.
Já ti nevím, pročetl jsem si to vcelku pořádně celé a nenašel jsem tam nic co by porušovalo pravidla, resp. asi máme jiné měřítko pro urážky.
Ale bez urážek není hádka.... takže se dosáhlo toho že máme sice klid ale lidi to budou držet v sobě... a až to vybuchne tak někdo to šeredně odnese....
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Aulus »

Shaman88 wrote:Ti lidi maj viditelně problém mezi sebou. Pokud si myslíš že jsi problém vyřešil tím, že jsi jsi to zamkl.
Já ti nevím, pročetl jsem si to vcelku pořádně celé a nenašel jsem tam nic co by porušovalo pravidla, resp. asi máme jiné měřítko pro urážky.
Ale bez urážek není hádka.... takže se dosáhlo toho že máme sice klid ale lidi to budou držet v sobě... a až to vybuchne tak někdo to šeredně odnese....
Ať si hádku řeší někde na team speaku nebo po tellu ve hře, na fórum, kde ji může sledovat x dalších uživatelů jednoduše nepatří. Akorát to odradí potenciální nové hráče a stávající znechutí (což se stalo i teď několika, kteří s tresty nemají nic společného).
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Shaman88 »

Nové hráče to neodradí protože noví hráči nemají automaticky do spamu přístup. Musí se sami přidat do skupiny otrlí, stejně jako každý komu to vadí se může z té skupiny odebrat.
Post Reply