Dole nefunguje žádný obchodník, pouze barmanka v nambě. - otevře nabídku, kde je pouze konec.
Kněží údajně prodávají svitky.
Edit: Vlastně jeden jo, ten učitel zloděje na námku prodává hadry, znovu.
Edit3: Hmm, teď mají v rozhovorech nabídku, ale obchod se nezobrazí.
VYŘEŠENO: Obchodníci - podtemno
VYŘEŠENO: Obchodníci - podtemno
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Obchodníci - podtemno
Nahoře e to stejné, obchodníci na náměstí prodávají (ař na kořenářku) ryby a jídlo. Jeden z kožesníků ztratil nabídku, zmizely regály, druhý kožešník neotevře nabídku na požádání.
EDIT: No, zdá se, že žádný obchod v horním městě teď neotevře nabídku...
...mohl by někdo smazat slovo "Podtemno" z názvu tohohle vlákna? Zřejmě je to tak se všemi obchody.
EDIT: No, zdá se, že žádný obchod v horním městě teď neotevře nabídku...
...mohl by někdo smazat slovo "Podtemno" z názvu tohohle vlákna? Zřejmě je to tak se všemi obchody.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Obchodníci - podtemno
Celkove nefungují obchodnící .. v Kelu na trhu taky nic. Pouze dobrodruh. Hostinec nezkoušen.
Dole at to jsou ti nově přidaní nebo již ty co byly dříve ve drowí čtvrti (klenotník etc) - stejný problém.
Kliknu na ně, zvolim možnost. Ale inventář se už nenačte.
Dole at to jsou ti nově přidaní nebo již ty co byly dříve ve drowí čtvrti (klenotník etc) - stejný problém.
Kliknu na ně, zvolim možnost. Ale inventář se už nenačte.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Obchodníci - podtemno
K těm obchodům - je to jako kdyby se navíc u npc proházely. Například naše kněžka už nemá léčení (lektvary / lékárny) ale prodává jen svitky. Týpek na trhu který prodával také léčení, tak ted prodává oblečení. Apodobně.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Obchodníci - podtemno
U kněží v chrámech jsou k dostání svitky, jedním ze svitků je útočiště, které bylo odebráno z kouzel.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Obchodníci - podtemno
Čaroděj na tržnici má taky svitky, neškodné do 2 kruhu, ale taky hůlky vytrvalost, síla, obratnost, vyvolání bestie 1 kruhu atd.
D´lhiff Alhmur prodával léčení teď jede kšefty s oblečením.
Vetešník nemá podpalovací krystaly, to je mega průšvih
D´lhiff Alhmur prodával léčení teď jede kšefty s oblečením.
Vetešník nemá podpalovací krystaly, to je mega průšvih
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Obchodníci - podtemno
A to má být chyba, že teď obchodníci prodávají něco jiného?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Obchodníci - podtemno
Vetešník měl krystaly vždycky, nebaví mě fakt neustále něco obíhat a hledat, když to je pokaždé jinde a jde o základní věc. Žezla respektive hůlky na ST byly zrušené tak mě zajímá jestli to není špatně. Nemusím postovat nic přece a jen brát.Rejty wrote:A to má být chyba, že teď obchodníci prodávají něco jiného?
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an