Všiml jsem si, že nově nastavené obchody, používají u zbraní bonus vylepšení. Což přidává i typový dmg.
Je to správně či špatně?
Shaman říkal kdysi dávno, že by měli mít pouze bonus k útoku a v počátečním nastavení NT tomu tak u obchodníků bylo. Navíc kouzla posilující zbraně, přidávají pouze bonus k útoku.
NENÍ CHYBA: Prodej zbraní
NENÍ CHYBA: Prodej zbraní
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!