NENÍ CHYBA: Prodej zbraní

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

NENÍ CHYBA: Prodej zbraní

Post by Infra »

Všiml jsem si, že nově nastavené obchody, používají u zbraní bonus vylepšení. Což přidává i typový dmg.
Je to správně či špatně?
Shaman říkal kdysi dávno, že by měli mít pouze bonus k útoku a v počátečním nastavení NT tomu tak u obchodníků bylo. Navíc kouzla posilující zbraně, přidávají pouze bonus k útoku.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
Locked