Stínová zraneni
Re: Stínová zraneni
Ale tak netřeba to měnit v nějaké krajní situace:) Jakože strachy nevylezu do žádný lokace.... jen se ve svém jednání vyhýbám tomu, aby se CvC vztah dostal do bitevní situace, protože mám v tomto smyslu příliš strach ze smrti. Hraju jen občas a každá smrt mne hodí tím pádem o měsíc času zpátky.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Stínová zraneni
Ano, tak ji tak hraj, dyt je to pekne kdyz nekdo hraje charakter bojacneho tvora a neni to nic k ostude.Ale zase na druhou stranu, proc neco brat jinejm pro svou potrebu klidu.Proste hrajes nekonfliktni postavu, tak ji hraj a neboj se ze te hned kazdej koho uvidis bude chtit zabit a kdyz budes mit sebemensi duvody, tak vem caru.Darien wrote:Ale tak netřeba to měnit v nějaké krajní situace:) Jakože strachy nevylezu do žádný lokace.... jen se ve svém jednání vyhýbám tomu, aby se CvC vztah dostal do bitevní situace, protože mám v tomto smyslu příliš strach ze smrti. Hraju jen občas a každá smrt mne hodí tím pádem o měsíc času zpátky.
Ale zase na druhou stranu, je hodne selem, ktere vyciti slabost druheho a tim padem maji jeste vice navrch a jeste vice je to drazdi.Proto take priroda obdarila slabsi tvory na vzevreni urcitymi prvky na zastraseni nepratel, coz v prekladu muzes pouzit i ve hre.Je prece tolik veci jak to zahrat....
Dulezite je aby se bavil kazdej.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Stínová zraneni
Sorrow - o to nejde, s tímhle problém taky nemám:) problém je ten, co psal Damian. Lákalo by mne in game (nejde o arénu) jít tu a tam do nějakého ostřejšího konfliktu či boje s jiným hráčem - byla by to zábava (po pravdě se na Thalii poslední dobou kapku nudím), ale za to riziko vysoké ztráty mi to nestojí. Nakonec pak spíš nelognu vůbec.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Stínová zraneni
Nebo by Arena mohla sloužit i jako "tréninková hala", kde by mezi sebou mohli dát přátelský souboj dva kamarádi.Docela by mě lákalo pak dát souboj ( tohle by bylo bez úmrtí-životy by se zastavili na nule).
Chápu, že s tímhle můžu jít na test, ale tam to nikdy nebude takový.
Chápu, že s tímhle můžu jít na test, ale tam to nikdy nebude takový.
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
Re: Stínová zraneni
Pokud vim, tak vcera jsme tu arenu jeste meli, ale jestli ji nekdo smazal pres noc, to netusim.Erkwinn wrote:...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Stínová zraneni
Nevim jestli ti je znamo ale fungujou tu areny, kde se za mensi obnos muzes s nekym utkat bez ztraty penez ci xp.Jedete boj do smrti ale po 60 vterinach se zvednes a muzes bojovat dal.Erkwinn wrote:Nebo by Arena mohla sloužit i jako "tréninková hala", kde by mezi sebou mohli dát přátelský souboj dva kamarádi.Docela by mě lákalo pak dát souboj ( tohle by bylo bez úmrtí-životy by se zastavili na nule).
Chápu, že s tímhle můžu jít na test, ale tam to nikdy nebude takový.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Stínová zraneni
*******************Sorrow wrote:Nevim jestli ti je znamo ale fungujou tu areny, kde se za mensi obnos muzes s nekym utkat bez ztraty penez ci xp.Jedete boj do smrti ale po 60 vterinach se zvednes a muzes bojovat dal.Erkwinn wrote:Nebo by Arena mohla sloužit i jako "tréninková hala", kde by mezi sebou mohli dát přátelský souboj dva kamarádi.Docela by mě lákalo pak dát souboj ( tohle by bylo bez úmrtí-životy by se zastavili na nule).
Chápu, že s tímhle můžu jít na test, ale tam to nikdy nebude takový.
Haha! Paráda. To mi nebylo známo
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
Re: Stínová zraneni
Je fakt ze novy hrac na tu arenu nenarazi, pokial mu niekto nepovie ze take nieco existuje.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Stínová zraneni
překvapivě 
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Stínová zraneni
A nestačí, že si oba nastaví stínový a rozdaj si to kdekoliv? Tedy co se týče fyzických bojů.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Stínová zraneni
A neda pokoj a neda pokoj 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Stínová zraneni
Staci ale to by musely spolehlive fungovat.Darien wrote:A nestačí, že si oba nastaví stínový a rozdaj si to kdekoliv? Tedy co se týče fyzických bojů.
Aby spolehlive fungovaly, tak by mi nekdo musel napsat, jak mu to blbne, co je jak jsem zjistil nerealny a vzdycky se dozvym jenom ze ,,stinova zraneni nefungujou", coz je fakt dulezita informace, ale me je k hownu.
Jinak ja proste nepochopim ten strach ze ztraty xp. Asi je to tim, ze skoro kazda moje postava mela brutalni umrtnost. Pro me to jsou proste jenom expy. Od pondeli jsem umrel petkrat, to znamena, ze jsem sel dolu o vic nez level. No a? Mam kvuli tomu brecet? Jsou horsi veci.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Stínová zraneni
jak tak koukám, tak se opravdu nemusejí "krtci" ničeho bát. Až na pár jedinců, je povrch plnej srábků.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Stínová zraneni
myslíš jako: obyvatelé povrchu se dělí na dvě skupiny, srábci a ty co jsou mrtvý?Shifter wrote:jak tak koukám, tak se opravdu nemusejí "krtci" ničeho bát. Až na pár jedinců, je povrch plnej srábků.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Stínová zraneni
Jedna zo skupin povrchu je aj děvka podtemnáigor wrote:...
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.