CO VAM NA THALII CHYBI?
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
My nevíme ani kde bychom je měli mít. Samo vedení nám řeklo že ne každá louže půjde pít. A aktuálně se u nás dá pít jen na jednom místě - v dílnách je fontánka.Rejty wrote:Tak mi napiš do PM, kde konkrétně chybí.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Takže chcete přidat fontány do Kahzetu? K tábořištím studánky, nebo kam?
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nevím jak to je nahoře, ale vody je v podtemnu dost. Když sem tam nějaký zdroj uděláš tak, aby seš použít i mimo město tak to bude fajn. Jak psal Dark, aktuálně víme o jednom v dílnách a fontánu mají taky Z v sídle, jinde se nenapiješ. Dej malou kašnu na tržnici zase, ono taky jak to není na očích tak to často přehlížíš a nepiješ.Rejty wrote:Takže chcete přidat fontány do Kahzetu? K tábořištím studánky, nebo kam?
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Slabší obnovy, neutralizuj jed jako dřív. Skoro každý npc co jsem dole potkal má nějaký negativní efekt. Ani klerik v partě není schopen tohle všechno odstraňovat, protože pak nebude naspávat nic jinýho.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nevím, jestli se to od té doby změnilo, ale mé postavy mohly pít na tržišti z toho rybníčku a pak i v jednom obchodu byla fontánka (teď nevím, jestli to byl klenotník nebo kožešník)-darkvision- wrote:My nevíme ani kde bychom je měli mít. Samo vedení nám řeklo že ne každá louže půjde pít. A aktuálně se u nás dá pít jen na jednom místě - v dílnách je fontánka.Rejty wrote:Tak mi napiš do PM, kde konkrétně chybí.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Pod tohle se podepisuji a dodávám, že to neplatí jen pro Podtemno. Na povrchu možná netráví každé NPC, ale rozhodně každé druhé (ty první pak hází nemociRadim wrote:Slabší obnovy, neutralizuj jed jako dřív. Skoro každý npc co jsem dole potkal má nějaký negativní efekt. Ani klerik v partě není schopen tohle všechno odstraňovat, protože pak nebude naspávat nic jinýho.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Kněz v Ivory
A v Kelu to s vodou taky není moc dobré. I místa, která očividně vodu mají, tak nenabízejí pití, např. http://www.imagehosting.cz/images/fontanky.jpg
A v Kelu to s vodou taky není moc dobré. I místa, která očividně vodu mají, tak nenabízejí pití, např. http://www.imagehosting.cz/images/fontanky.jpg
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jop, změnilo, rybníček už tam není a od té doby co jsou šperky na přímo na tržišti tak ke klenotníkovi v Drowí čtvrti nikdo moc nechodí - nicméně tam pořád jedna fontánka je.Barbar321 wrote:Nevím, jestli se to od té doby změnilo, ale mé postavy mohly pít na tržišti z toho rybníčku a pak i v jednom obchodu byla fontánka (teď nevím, jestli to byl klenotník nebo kožešník)
Drtivá většína černohub teď chodí bumbat do fontánky v dílnách, což je vlastně jediné momentální využití této lokace. Více zdrojů bumbadel by to prostě dole chtělo, až budu jednoho dne ve hře tak to zkusím sepsat i se screenama a pošlu to Rejtymu. A nebo někdo přičinlivý, kdo má více času než já (v tuto chvíli každý dole), může provést toto hned.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ještě to bude chtít balanc, ale už teď prostě vidím, že +0 zbraně a zbroje jsou hodně divně nasazené.
+0 pavéza je vlastně pár prken sbitých dokupy hřebíky - pořizovací cena v tisících zlatek.
Neuvažoval team o zavedení -1 věcí s nižším ILR, případně velmi nízkou pořizovací cenou?
Nebo dát do oběhu nějaké zmetky, třeba s vyšší vahou, nebo postihem do únavy, no prostě nějaké levné šméčka které bych si zakoupil anichž bych měsíc kolečkoval dungy?
+0 pavéza je vlastně pár prken sbitých dokupy hřebíky - pořizovací cena v tisících zlatek.
Neuvažoval team o zavedení -1 věcí s nižším ILR, případně velmi nízkou pořizovací cenou?
Nebo dát do oběhu nějaké zmetky, třeba s vyšší vahou, nebo postihem do únavy, no prostě nějaké levné šméčka které bych si zakoupil anichž bych měsíc kolečkoval dungy?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Šlo a dokonce si myslim, že na dynamicky spawnovaných pastech na zemi to tak už je (dělal jsem to před měsícem asi ve tři ráno, takže je třeba ověřit).Kinkin wrote:Nešlo by přidělit xp /třeba minimální / za práci s pastmi? Za odstranění, vzítí, označení, položení. Když už se ten chudák tulák, tak natrápí. Je to myslím nebezpečnější práce, jak xp za časovky + pokec.
Většina tohle neřeší, ale "odpasťování" potřebuje skoro každý.
Jedná se tedy jen o zneškodňování pastí náhodně umístěných spawnem. Pro pokládání pastí, ani pro sbírání pastí položených hráčem to z pochopitelných důvodů neplánujem.
Úvaha byla taková, že i +0 pavéza ti dá slušnej bonus do AC, takže by měla mít vyšší cenu než jen nějaký kus dřeva.Bahnak wrote:Ještě to bude chtít balanc, ale už teď prostě vidím, že +0 zbraně a zbroje jsou hodně divně nasazené.
+0 pavéza je vlastně pár prken sbitých dokupy hřebíky - pořizovací cena v tisících zlatek.
Neuvažoval team o zavedení -1 věcí s nižším ILR, případně velmi nízkou pořizovací cenou?
Nebo dát do oběhu nějaké zmetky, třeba s vyšší vahou, nebo postihem do únavy, no prostě nějaké levné šméčka které bych si zakoupil anichž bych měsíc kolečkoval dungy?
Od toho se odvíjí, že prostě chudá postava nemá equip a tedy ani staty. A tím nemyslím, že má low equip, ale že ho prostě fakt nemá.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Právě to by mohly vyřešit -1 věci.
Prostě když už někdo jede bojovníka a může na sebe oblíct těžkou zbroj a do pracek vzít libovolnou zbraň či štít, tak shoří obvykle na tom, že nemá kačky na to ji koupit.
A rozhodně by se mi ty kačky lootily lépe když budu mít na sobě -1 zbroj a -1 pavézu, než když běhám s pukléřem +0 a v kožené +0 zbroji.
Takhle mám válečníka plechovku kterej vytáhne AC na nějakejch cca 16 (základ 10, zbroj 3, pukléř 1, obratnost 2), tudíž ho probije i krysa hodem 10-20 na k20, a to mi prostě nepřijde úplně OK.
Myšlenka je podobná diablu, kde také nacházíš nekvalitní věci, které ani nezvedáš ze země, protože se to prostě nevyplatí - levné šunty bez ceny. Ale na začátku hry prostě oblíkáš všechno.
Byl to jen nápad, nekamenovat.
Prostě když už někdo jede bojovníka a může na sebe oblíct těžkou zbroj a do pracek vzít libovolnou zbraň či štít, tak shoří obvykle na tom, že nemá kačky na to ji koupit.
A rozhodně by se mi ty kačky lootily lépe když budu mít na sobě -1 zbroj a -1 pavézu, než když běhám s pukléřem +0 a v kožené +0 zbroji.
Takhle mám válečníka plechovku kterej vytáhne AC na nějakejch cca 16 (základ 10, zbroj 3, pukléř 1, obratnost 2), tudíž ho probije i krysa hodem 10-20 na k20, a to mi prostě nepřijde úplně OK.
Myšlenka je podobná diablu, kde také nacházíš nekvalitní věci, které ani nezvedáš ze země, protože se to prostě nevyplatí - levné šunty bez ceny. Ale na začátku hry prostě oblíkáš všechno.
Byl to jen nápad, nekamenovat.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mně se ten nápad líbí! Třeba by se mohly ty zbraně i dost rychle opotřebovat a rozpadnout...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
IMHO když nemáš pavézu, plnoplát, či jiné obdobné kusy výbavy, tak jsi tlačen o něco víc do kooperace s dalšími. Navíc musíme uvážit, že do budoucna přibudou ty klasické pevné questy typu nošení balíčků, kterými se dá hravě vydělat na výbavu.
.