Pády servru
Pády servru
Zdravím.
Dnes se mi zdá že server padá každých 5-10 minut.
Čím pak to je ?
Dnes se mi zdá že server padá každých 5-10 minut.
Čím pak to je ?
Vladimir Morzanov - "Nejsem upír...jen tak vypadám."
Ara Nerug - "Ara silná! Ara mlátit!"
Ara Nerug - "Ara silná! Ara mlátit!"
Re: Pády servru
Teď ano, ale před druhou hodinou to bylo co 10 minut..kokosak wrote:No, tak spíš co půl hodinu až hodinu.
Na vyžádání.
Re: Pády servru
Teď už ano, ale předtím to bylo co pět minut...kokosak wrote:No, tak spíš co půl hodinu až hodinu.
EDIT: ninja'd
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Pády servru
Jsou tak častý jak často to lidi kterým se nejde připojit zkouší. Je to docela kuriozní bug, když se zkusím lognout dostanu "you have been booted" a vykopne to celej server, jestli chcete tak vám to zařídím každou minutu
. Všiml jsem si, že ale asi nejsem sám s timhle problémem podle počtu disconnectů.
Já jsem jich způsobil pár kolem 12tý hodiny když jsem se snažil rozchodit svoji hru a teď ten v 17:39
po tom co jsem zkusil pře instalovat soubory, což byla poslední věc co mě napadla. Stále bez úspěchu. Omlouvám se za případnej bullshit ve hře kterej to mohlo způsobit. Klidně bych tuhle svoji "super power" vyměnil za funkční hru.
Nehledě na můj problém s přípojením, s timhle bugem by se mělo něco dělat
Já jsem jich způsobil pár kolem 12tý hodiny když jsem se snažil rozchodit svoji hru a teď ten v 17:39
Nehledě na můj problém s přípojením, s timhle bugem by se mělo něco dělat
Re: Pády servru
Ono bude pravděpodobně někde problém u tebe. Máš čistou instalaci NWN, nebo zaháčkovanou věcma z dávnejch dob?
PUF!
Re: Pády servru
Shaman to píše, nepřečetl sis pravidla pro tvorbu postavy a tím to shazuješ. Špatně vytvořená postavaZsarx wrote:Jsou tak častý jak často to lidi kterým se nejde připojit zkouší. Je to docela kuriozní bug, když se zkusím lognout dostanu "you have been booted" a vykopne to celej server, jestli chcete tak vám to zařídím každou minutu. Všiml jsem si, že ale asi nejsem sám s timhle problémem podle počtu disconnectů.
Já jsem jich způsobil pár kolem 12tý hodiny když jsem se snažil rozchodit svoji hru a teď ten v 17:39po tom co jsem zkusil pře instalovat soubory, což byla poslední věc co mě napadla. Stále bez úspěchu. Omlouvám se za případnej bullshit ve hře kterej to mohlo způsobit. Klidně bych tuhle svoji "super power" vyměnil za funkční hru.
Nehledě na můj problém s přípojením, s timhle bugem by se mělo něco dělat
Na vyžádání.
Re: Pády servru
Zaháčkovanou indeed. Nikdy to ale problémy nedělalo tak nevim, reisntall by určitě byl možnej, ale počkám co mi na to řeknou admini. Koukal jsem že často má někdo třeba bannutý IP a není možnost jak to spravit nebo se to dovědět jinak.kokosak wrote:Ono bude pravděpodobně někde problém u tebe. Máš čistou instalaci NWN, nebo zaháčkovanou věcma z dávnejch dob?
To ale nevysvětluje proč to kope lidi ze hry
edit: kouknu na ty pravidla!
Re: Pády servru
To bys vskutku mohl...Zsarx wrote:edit: kouknu na ty pravidla!
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Re: Pády servru
Celou dobu v inkriminovane dobe na nem jsem...kokosak wrote:Server neodpovídá - timeout. Něco bác.
Lec je pravda ze v onu dobu byly dost nehezke lagy.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Pády servru
Hmmmmm... já se pořád nemůžu připojit. Server nalezen... ale pak "Server neodpovídá, chyba spojení (timeout)"
PUF!
Re: Pády servru
Nezměnila se ti IP adresa? někteří poskytovatelé jí nemají stálou.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Pády servru
Vyřešeno. Problém způsobila klávesnice na měkkém podkladě a nepozornost obsluhy 
PUF!