Aloha, konečně první lvl DDčka a hned chyba.
1) Zapnul jsem obraný postoj, spotřebovalo to jeho použití a nic se nestalo.
zameditoval jsem
2) Zapnul jsem obranný postoj, nespotřebovalo to jeho použití a znovu se nic nestalo.
Žádný nárůst AC, CON nebo STR...
Nějaký DD s podobným problémem nebo se v tom rachtám sám?
VYŘEŠENO: Obranný postoj trpasličího obránce
VYŘEŠENO: Obranný postoj trpasličího obránce
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Obranný postoj trpasličího obránce
No z povrchu všem co znám funguje jak má.Bahnak wrote:Aloha, konečně první lvl DDčka a hned chyba.
1) Zapnul jsem obraný postoj, spotřebovalo to jeho použití a nic se nestalo.
zameditoval jsem
2) Zapnul jsem obranný postoj, nespotřebovalo to jeho použití a znovu se nic nestalo.
Žádný nárůst AC, CON nebo STR...
Nějaký DD s podobným problémem nebo se v tom rachtám sám?
Na vyžádání.
Re: Obranný postoj trpasličího obránce
Hm, je fakt že mám duergara, ale teď tak dumám že jsem to zkoušel cca 10 minut před tím než mě hra kicknula a začlo zlobit pilsfree. Vyzkouším zítra, třeba to bylo tím.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Obranný postoj trpasličího obránce
Tak to asi bylo vážně tím pilsfree, dnes dopoledne už postoj normálně fachá.
Akorát jsem se chtěl zeptat zda není v plánu nějaké grafické či vlastně jakékoliv rozlišení stavu postoj/nepostoj.
V originálním NWN se postoj zapíná vypíná za doprovodného nápisu nad postavou - podbně jako třeba zapínání a vypínání útoku v obraně. Na NT tomu tak není a vím sice že je to asi o zvyku, ale něco mi tam na tom prostě graficky schází, nějaké ujišťovadlo že bude šecko v cajku...
Akorát jsem se chtěl zeptat zda není v plánu nějaké grafické či vlastně jakékoliv rozlišení stavu postoj/nepostoj.
V originálním NWN se postoj zapíná vypíná za doprovodného nápisu nad postavou - podbně jako třeba zapínání a vypínání útoku v obraně. Na NT tomu tak není a vím sice že je to asi o zvyku, ale něco mi tam na tom prostě graficky schází, nějaké ujišťovadlo že bude šecko v cajku...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Obranný postoj trpasličího obránce
Hm, po spánku se počet postojů zvedne na 15x za den, ne že bych si stěžoval...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Obranný postoj trpasličího obránce
To je celoserverová chyba všech schopností, že spánek jejich použití hypuje. Mají to tak třeba i SD, paladini, monkové atd.Bahnak wrote:Hm, po spánku se počet postojů zvedne na 15x za den, ne že bych si stěžoval...
Last edited by KaTo on 17:55 20. Jan 2014, edited 2 times in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Obranný postoj trpasličího obránce
Po restu se to srovná.Bahnak wrote:Hm, po spánku se počet postojů zvedne na 15x za den, ne že bych si stěžoval...
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)