a zatym si dodal ze pochybujes ...ale aj tak som to myslel s humorom, nevadiShifter wrote:Jako bych nepsal, že nevim jesli jsou další, ale doufám že ano
Stínová zraneni
Re: Stínová zraneni
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Stínová zraneni
Stejně vás všechny jednou zotročíme, je to nevyhnutelné
(joke)
(joke)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Stínová zraneni
Jestli vam skor nespadne strop na hlavu. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Stínová zraneni
proto potrebujem tolik otroku, aby nam ho drzeliDaanri wrote:Jestli vam skor nespadne strop na hlavu.
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Stínová zraneni
Podtemno, krátce po úplném zotročení všech Povrchňanů:
Nejvyšší kněžka: něco mi kazí výhled z okna věže. Co to je?
Služebník: ehm, no, to jsou otroci, má paní.
Nejvyšší kněžka: otroci? A proč stojí na náměstí? To nemají nic na práci?
Služebník: ehm, mám paní, je jich tu tolik, že už se nikam nevejdou...
Nejvyšší kněžka: jo tak. Tak nějaký vobětujte nebo hoďte pavoukům.
Služebník: ehm, má paní, pavouky snědli otroci včera. Pár jich na to umřelo, ale moc to nepomohlo. Hlavního obětníka s pomocníky snědli už před týdnem.
Nejvyšší kněžka: Cože? proč mi to někdo nehlásil?
Služebník: no, jaksi, nebyl kdo. Všichni jsou snědení. neměli jsme pro tolik otroků jídlo...
Nejvyšší kněžka: Zavolejte chrámové stráže, ať tu chátru pobijí.
Služebník: ehm, má paní, poslední ze stráží byla snědena včera.
Nejvyšší kněžka: Cože? No to je strašné! A proč ti otroci jdou sem? A co to křičí?
Dav otroků: Máme hlad! Máme hlad! Máme...
Nejvyšší kněžka: něco mi kazí výhled z okna věže. Co to je?
Služebník: ehm, no, to jsou otroci, má paní.
Nejvyšší kněžka: otroci? A proč stojí na náměstí? To nemají nic na práci?
Služebník: ehm, mám paní, je jich tu tolik, že už se nikam nevejdou...
Nejvyšší kněžka: jo tak. Tak nějaký vobětujte nebo hoďte pavoukům.
Služebník: ehm, má paní, pavouky snědli otroci včera. Pár jich na to umřelo, ale moc to nepomohlo. Hlavního obětníka s pomocníky snědli už před týdnem.
Nejvyšší kněžka: Cože? proč mi to někdo nehlásil?
Služebník: no, jaksi, nebyl kdo. Všichni jsou snědení. neměli jsme pro tolik otroků jídlo...
Nejvyšší kněžka: Zavolejte chrámové stráže, ať tu chátru pobijí.
Služebník: ehm, má paní, poslední ze stráží byla snědena včera.
Nejvyšší kněžka: Cože? No to je strašné! A proč ti otroci jdou sem? A co to křičí?
Dav otroků: Máme hlad! Máme hlad! Máme...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Stínová zraneni
Velmi zlej konec drowu...zjedeni otrokmi.

When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Stínová zraneni
Ja som ale napisal ze zalozil odboj, nie ze sa mu donho niekto prihlasiligor wrote:...
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Stínová zraneni
No taky jsi první od koho slyším, že někdo nějakej "odboj" založil a to s dormalhirem mluvim docela často. Asi s ním na to téma hodím řeč a trochu rozjedeme propagaci, jsem zvědavej kolik lidí (i jinejch rasNeithan1 wrote:Ja som ale napisal ze zalozil odboj, nie ze sa mu donho niekto prihlasil![]()
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Stínová zraneni
no jo, dá se předpokládat, že nějaká forma obrany na povrchu vznikne... jen mne udivuje že se k tomu dosud nevyjádřila oficiální místa, jako zeman z Ivory nabo královská kancelář, přitom od útoku na Ivory je už nezpochybnitelné, že se jedná o drowy... nejsou vypsané žádné odměny na nalezení průchodu, na hlavy drowů, nikde neslídí královští špiclové, prostě mrtvo.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Stínová zraneni
Bolo to na nastenke, mozno to zrusil.Shifter wrote:...
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Stínová zraneni
V podtemne taky nikto nevyhlasuje odmenu za dovedenie otrokov alebo zistenie vychodov na povrch, resp. zautocenie na osady. Ked sa daju hraci dokopy a vznikne naka aktivita od nich (nie ze 1-2 hladaju obcas niekde nieco) tak bude podpora aj od autorit. Ja som napriklad pred wipom rozjel vcelku schopny odboj proti ostrovom a dokonca sme sa v Q dostali aj na ostrovy, potopili nake ostrovanske lode a oslobodili otrokov, ale nato treba proste postavu (hraca), ktory to bude vsetko viest.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Stínová zraneni
Asi ivorskej zeman (s malym "z") je něco jako náš Klaus s globálnim oteplováním. Nebojte se drowů, je to přirozené že v určitých časových úsecích začnou vylejzat ven a vraždit, tohle se děje od nepaměti a je to přirozený jev. Zrovna že my jsem v tom období, neznamená že s tím bdueme něco dělatDenGrasse wrote:no jo, dá se předpokládat, že nějaká forma obrany na povrchu vznikne... jen mne udivuje že se k tomu dosud nevyjádřila oficiální místa, jako zeman z Ivory nabo královská kancelář, přitom od útoku na Ivory je už nezpochybnitelné, že se jedná o drowy... nejsou vypsané žádné odměny na nalezení průchodu, na hlavy drowů, nikde neslídí královští špiclové, prostě mrtvo.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Stínová zraneni
Ale v podtemne je to trosku ine. Ludia z povrchu su nasrani takze odmena by bola na mieste za akekolvek info o "votrelcoch" (ibaze by vladcom povrchu mensie drowske vypady neprekazali) ktori ohrozuju zivot na povrchu, je to hrozba. Pre podtemno povrch hrozbou nieje, aspon vtom ziju, naviac ako odmenu z lovov maju otrokov ktorych mozu dobre predat na trhu alebo pre domace vyuzitie.
Vsadim sa ze casom sa nejaka inteligentna vodcovska osobnost ukaze.
Igor : nech uz vyliezate kedykolvek ste hrozbou aj ked pripadne kratkodobou, alebo momentalnou, ale hrozbou.
Vsadim sa ze casom sa nejaka inteligentna vodcovska osobnost ukaze.
Igor : nech uz vyliezate kedykolvek ste hrozbou aj ked pripadne kratkodobou, alebo momentalnou, ale hrozbou.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Stínová zraneni
chápu jak to myslíš, Daanri, ale nepřijde mi to srovnání úplně přesné. Podtemno možná kuje nějaké plány jako celek, ale to co se zatím dělo, byly v podstatě soukromé akce jedné rodiny.Daanri wrote:V podtemne taky nikto nevyhlasuje odmenu za dovedenie otrokov alebo zistenie vychodov na povrch, resp. zautocenie na osady. Ked sa daju hraci dokopy a vznikne naka aktivita od nich (nie ze 1-2 hladaju obcas niekde nieco) tak bude podpora aj od autorit. Ja som napriklad pred wipom rozjel vcelku schopny odboj proti ostrovom a dokonca sme sa v Q dostali aj na ostrovy, potopili nake ostrovanske lode a oslobodili otrokov, ale nato treba proste postavu (hraca), ktory to bude vsetko viest.
Jedná se o jejich vlastní vyvíjenou aktivitu, jejímž cíclem je ukojit přirozenou krvežíznivost drowů, případně získat kořist a otroky - otrok je ziskem sám o sobě (některý
Na druhé straně, povrch - respektive Ivory, je v tomto případě stranou napadenou, která nic nepodnítila, ale je donucena k obraně. Přijde mi naprosto přirozené, že svět - v tomto případě město, král atd. - budou na tak hrozivý fakt jako návrat drowů na povrch nějak reagovat, ať už prohlášením, proklamací, vyhláškou (třeba i o tom že se nic neděje a panikáři budou potrestáni), nebo odesláním vojska do Ivory (které ho třeba bude pár týdnů vyjídat a pak zase odtáhne). Nebo vypsáním odměny. nebo čímkoli. Ty dvě situace (drowové a Ivory) jsou prostě natolik různé, že je nemůžeš srovnávat.
Nejde mi o nějaké výhody, podporu či zatěžování DM, ale o přirozenou reakci světa, která by prostě měla nastat... to je právě to, co tvoří dynamický svět, schopnost reagovat na vývoj situace. Ano, je to čistě na DM, aspoň pokud DM rozhodují za příslušné orgány... opravdu bych jako hráč ocenil, kdyby svět nějak reagoval a nebyl jen nehybnou kulisou v pozadí.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Stínová zraneni
No jestli si cetl IC sekci.. tak podle daanriho byli drowove rozpraseni ivorskou domobranou. takze proc by melo jeste Ivory prispivat vice, kdyz se jejich obrana vyplatila
Srry musel sem si rypnout
Srry musel sem si rypnout
A zase se craftí...