Vílí školka

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

No, to je...

..ale blbost.
10
32%
..super, hned zakládám vílu!
2
6%
..překvapení. Nejsem už ve vílí školce náhodou?
7
23%
..hlasování, klikity klikity!
5
16%
.. sice hezký, ale proč je to v anketách?
7
23%
 
Total votes: 31

User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Vílí školka

Post by kokosak »

Vílí školka

Pro všechny, kdo mají zájem hrát
- trhlé postavičky
- bezstarostné ťunťy
- složité naivky
- k šílenství přivádějící obludky
- kladné záporáčíčky
- piknikující čajíčky
- vztahující paka
- více z výše uvedených v jednom, či naopak další úchylárničky výše neuvedené

se dává na vědomí, že je možné ve městě karathském natrefit na základy vílí školky. Obor činnosti jest povšechné blbnutí, lehké záškodnictví a nedestruktivní IC trolení blízkého i širšího okolí.

Nabízíme
- uvedení do složitosti vílího společenství
- nevšední zážitky
- nečekaná překvapení
- dynamické vztahy a strukturu školky
- široké spektrum živých charakterů
- v tuto chvíli NEnabízíme kolečkování bossů, creep či loot. Ani vílí přepadové komando zatím v plánu není. Zatím ;)

Požadujeme
- schopnost RP hry, nebo vůli se jí naučit
- ochotu popustit uzdu trhlosti, představivosti a fantazii
- základní kompatibilitu s ideou školky (ne, superevil vílka, která obden vykuchá kočku a každou neděli má k obědu hosta, který neodejde, opravdu kompatibilní není)

V případě zájmu kontaktujte acc kokosak na foru, či ve hře tellem, případně rovnou hledejte "modrou vílu" Květušku v Karathě a blízkém okolí (navést mohou NPC a také Tin s Kloí)
PUF!
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: Vílí školka

Post by Kathermara »

Mně přímo sedí odpověď: Copak už tam nejsem? :D
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Vílí školka

Post by Krysak »

Už se moc těším na příběh ze hry, jak jsem se stala zlým černokněžníkem:).
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vílí školka

Post by kokosak »

Kathermara wrote:Mně přímo sedí odpověď: Copak už tam nejsem? :D
Pročpak tam asi ta odpověď je? ;)
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vílí školka

Post by kokosak »

Jelikož se množí nedorozumění - pak ne. Nejste ve vílí školce, pokud neuznáváte svrchovanou a nezpochybnitelnou autoritu Květuš. Nebo jo. Nebo neví. Proč musí pořád řešit všechno ona? ;)

jinými slovy: stejně jako výběr trpaslíka či paladina vás nezařadí do odpovědné skupiny, pak ani členství ve VŠ není samozřejmost, kterou dostanete na základě výběru rasy ;)
PUF!
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Vílí školka

Post by J.F.Payne »

Já jsem třeba vůdce paladinskýho spolku a stejně jsem ve vílí školce...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vílí školka

Post by kokosak »

Jsem rád, že víš, kde je tvoje místo :D
PUF!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Vílí školka

Post by Bahnak »

A bude vílí školka i v podtemnu?
Attachments
vilka.jpg
vilka.jpg (14.68 KiB) Viewed 9389 times
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: Vílí školka

Post by Kathermara »

kokosak wrote:Jelikož se množí nedorozumění - pak ne. Nejste ve vílí školce, pokud neuznáváte svrchovanou a nezpochybnitelnou autoritu Květuš. Nebo jo. Nebo neví. Proč musí pořád řešit všechno ona? ;)

jinými slovy: stejně jako výběr trpaslíka či paladina vás nezařadí do odpovědné skupiny, pak ani členství ve VŠ není samozřejmost, kterou dostanete na základě výběru rasy ;)
Protože bezstarostní ťuňťové nic neřeší! :D
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vílí školka

Post by kokosak »

Bahnak wrote:A bude vílí školka i v podtemnu?
Inu, až se bude dělat víletek (pun intended)
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vílí školka

Post by kokosak »

Jo a omluva všem co jsem neinformoval, ale Květuš bude nejdřív znovu ve středu, možná až ve čvtrek. Snad to tam všechny ty lítavky bez ní tu dobu přežujou ;)
PUF!
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Vílí školka

Post by J.F.Payne »

kokosak wrote:Jo a omluva všem co jsem neinformoval, ale Květuš bude nejdřív znovu ve středu, možná až ve čvtrek. Snad to tam všechny ty lítavky bez ní tu dobu přežujou ;)
Hmm... chance to eliminate!
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vílí školka

Post by kokosak »

Zapomínáš, že víly se množí dělením ;)
PUF!
Locked