opravdu město Charxass vydalo nařízení, že řemeslníci budou platit daň 0%? Tomu se říká dokonalá administrativa, vydávat i předpisy o věcech, které se neplatíphotter wrote:mluvim o Charaxsský řemeslný berni
platí se ze zisku a je 0 %
vidím, že jediná šance tě přesvědčit je.....*krutě se ušklíbne*
PS: zkus přesvědčit stříbrného draka