Kingdom Come: Deliverance
Re: Kingdom Come: Deliverance
V roce 2017 už bude virtuální realita...
)
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Kingdom Come: Deliverance
Hele já a svatouka se moc nekamarádímeJ.F.Payne wrote:Cožpak nevíš, že například svatý Augustin pocházel ze Severní Afriky? Je možné, že byl dosti osmahlý...
A například Etiopie byla v té době křesťanskou zemí...
No fajn, ale jak vysvětlíš když tam pod tím bude napsáno St. John Smith třeba
Těžko ale říct jak to maj vymyšlené, detaily tam nejsou a já věřím že budou dostatečně rozumní, že tam nedaj něco do očí bijícího.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Kingdom Come: Deliverance
Já si myslím, že to normálně bude třeba svatý Jiří a svatý Michael, akorát na obrazu bude světec s tváří Johna Smithe.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Kingdom Come: Deliverance
Jo, podle mě to je nejrozumnější řešení no.
Ono když jsme u toho i Sv. Kim existuje

Ono když jsme u toho i Sv. Kim existuje

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Kingdom Come: Deliverance
tady je dobry clanek delsi o tom na co se tesit jestli jste jeste necetli http://www.zing.cz/preview/1096/kingdom ... zanru-z-cr
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: Kingdom Come: Deliverance
Tak a dokonáno jest..... docela rychle to naskákalo. Baron (Special) objednán, už se těšim na Alphu 
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Kingdom Come: Deliverance
pro zajimavost dosavadni vyvoj stal pres 30 milionu kc, tech 10 mil. co chteli vybrat bylo spis pro informaci jaky je o hru zajem a taky na nalakani investoru
Re: Kingdom Come: Deliverance
investora, který slíbil, že když to daj tak jim hru dofinancujePiAn0 wrote:pro zajimavost dosavadni vyvoj stal pres 30 milionu kc, tech 10 mil. co chteli vybrat bylo spis pro informaci jaky je o hru zajem a taky na nalakani investoru
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Kingdom Come: Deliverance
Pozor, platba na kickstarteru není žádná závazná objednávka. Pokud za rok řeknou, že projekt padl, tak máš smůlu. Není to předobjednávka, ale dar.Paulus wrote:Tak a dokonáno jest..... docela rychle to naskákalo. Baron (Special) objednán, už se těšim na Alphu
Re: Kingdom Come: Deliverance
Snad jim do toho Bakala narve, co budou potřebovat.
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Kingdom Come: Deliverance
Jo, já jen upozorňuju 
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Kingdom Come: Deliverance
Jo, vypadá to pěkně, ale doufám, že nebudou anglický (ale vlastně i český) dabing dělat lokálně a seženou na to rodilé mluvčí/profesionály.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Na to stačí najmout Lábuse, ten hravě zmákně požadované ženy i muže i děti.... Snad jeden herec rozpočet nepoloží.
Re: Kingdom Come: Deliverance
tak tohle video je opravdu luxusni
https://www.youtube.com/watch?v=SnKbKkhHXrQ#t=0
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!