http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny ... cnici.html
http://zpravy.idnes.cz/nadmute-kravy-vy ... ranicni_zt
Super
Že se ještě necháš vytrollit takovou prkotinou... KaTo odvádí špatnou práciMolly23 wrote:Nééé tohle nemůže bejt pravda...
http://www.ooze.com/toolofsatan/
Těžko říct zda to ti amíci myslej vážně nebo neAbsinthorix wrote:Že se ještě necháš vytrollit takovou prkotinou... KaTo odvádí špatnou práciMolly23 wrote:Nééé tohle nemůže bejt pravda...
http://www.ooze.com/toolofsatan/


V jednom městě vznikl obchod, ve kterém si může každá žena koupit svého muže. Má šest pater a kvalita mužů roste s každým patrem. Je v tom ale jeden háček: jakmile již žena vejde na vyšší patro, nemůže už sejít níž, pouze odejít východem bez možnosti návratu. A tak vchází první žena s vážným zájmem o koupi muže.
V prvním patře vidí ceduli:
„Tito muži mají práci”
No, to už je něco, můj bývalý ani práci neměl - pomyslela si žena, ale podívám se, co je výš.
Ve druhém patře byl nápis:
„Muži zde mají práci a mají rádi děti”
Pěkné, ale podíváme se, co je výš.
Ve třetím patře byla tabulka:
„Muži zde mají práci, mají rádi děti a jsou neskutečně pěkní”
No čím dál tím lépe - pomyslela si - ale výš to už musí být....
Ve čtvrtém patře si mohla přečíst:
„Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní a pomáhají při domácích pracích.”
Sladké, jak sladké...Ale zkusím ještě o patro výš.
V pátém patře stálo:
„Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní, pomáhají při domácích pracích a jsou ďábelsky dobří v posteli”
No to je neuvěřitelné, přímo zázrak - pomyslela si žena - ale když to je tak skvělé tady, co musí být o patro výš!?!
A v šestém patře si velice překvapená žena přečetla:
„Na tomto patře již nejsou žádní muži. Patro bylo postaveno jako důkaz toho, že vám ženským prostě nejde vyhovět.”
Paní učitelka se ptá žáků:
- "Když máte na plotě pět ptáků a jednoho zastřelíte, kolik jich tam zůstane?"
Pepíček se hlásí:
- "Ani jeden, všichni ptáci odletí po výstřelu."
Paní učitelka přikývne:
- "Správná odpověď je čtyři, ale líbí se mi takový způsob uvažování."
Na to Pepíček řekne:
- "Paní učitelko, i já vám dám jednu otázku. Tři ženy sedí na lavičce a každá má zmrzlinu. První ji opatrně olizuje z boku, druhá ji cumlá shora skoro až ke kornoutu a třetí jemně uhryzává od vršku. Která z nich je vdaná?"
Učitelka se začervená, ale nakonec odpoví:
- "Podle mě ta druhá, co si zmrzlinu dává celou do úst."
Pepíček na to řekl:
- "Správná odpověď je ta, která má prstýnek, ale líbí se mi váš způsob uvažování."
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni