VYŘEŠENO: Byl jsem zaveden

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

VYŘEŠENO: Byl jsem zaveden

Post by monstera »

Po delší době jsem se opět chtěl přihlásit, ale asi jsem se dopustil při tvorbě postavy nějaké chyby, a hlásí mi, že jsem byl zaveden. Protože se jedná o postavu, která má navazovat na předchozí verzi , prosím o zrušení špatně vytvořené postavy. Postava Sandra Ztruhly, accont Monstera. Zatím si založím postavu jinou.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Byl jsem zaveden

Post by Jachym »

Stalo se mi to samé , pouze nechápu proč bych měl mazat postavu kterou jsem si nyní vytvářel.
Menhiri Dierta
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Byl jsem zaveden

Post by Bahnak »

Stane se to pokaždé, když uděláte něco jinak než máte. Postupujte při vytváření postavy bod po bodu dle návodu, nejčastější problémy co jsem tak koukal mají lidé s následujícím:
1) Při vytváření postavy nezvolí povolání zloděj. První povolání musí být zloděj, ať už chcete hrát cokoliv. Zloděj se pak promění na level dobrodruha, více napoví příspěvek o zakládání postavy.
2) Naklikají si skillpointy. Na prvním levlu si nedávejte vůbec žádné skill pointy. Nikam. Po logu a procházce startovními uvítacími lokacemi obdržíte XP k přechodu na novou úroveň
3) Domény u klerika musejí být takové, aby odpovídaly víře v daného boha. Tedy nemůžou se vybrat "libovolné", ale pěkně podle daného seznamu bohů a domén..
4) Špatně zadaný název subrasy, nevhodné přesvědčení subrasy.
5) Postavy které odlogly (nebo servr spadl) během procházení startovními lokacemi a nedostaly se tak vůbec do světa.
6) Různým způsobem hackované a upravované postavy, ať už přepisováním d2aček nebo jinak.

Postavy si obvykle lidé nechávají smáznout proto, že chtějí postavičku s daném jménem hrát a měly by v seznamu postav dvě totožné - mimojiné to také způsobuje občas kolize, neboť systém si pamatuje že postava AABB je buglá a proto postavu AABB2 moc nechce řešit. Mezery před, mezi a za "navíc" , umístěné náhodně do jména" zrovna nepomáhají... Kromě toho pak nemáte ve svém listu PCček takový chaoss :twisted:

Alespoň co jsem tak okoukal...
Last edited by Bahnak on 07:35 30. Jan 2014, edited 1 time in total.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Byl jsem zaveden

Post by Shaman88 »

Bod 5 už by měl být opravený.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Byl jsem zaveden

Post by Jachym »

Prosím Smažte mi špatně založené postavy : Menhiri Dierta a Menhíri Dierta, acount Jachym . Děkuji
Menhiri Dierta
Locked