VYŘEŠENO: Pomatení barev
VYŘEŠENO: Pomatení barev
Ahoj, stalo se vám někdy toto? Kdykoliv lognu na server po restartu, jsou barvy správně. Kdykoliv mi ale hra spadne, nebo relognu, nebo ji vypnu a zapnu, cokoliv, ztmavnou mi některé barvy.
Není to žádná závažná chyba, ale je to neestetické.
Nevíte někdo, čím to může být?
Není to žádná závažná chyba, ale je to neestetické.
Nevíte někdo, čím to může být?
- Attachments
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Pomatení barev
Mě nakopak světlají no, ale jo.. po pádu se to stane občas.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Pomatení barev
To máš ještě dobrý, mě se občas kovy náhodně zprůhlední 
Re: Pomatení barev
Při relogu vypínat komplet nwn.
Re: Pomatení barev
To dělám... udělal jsem si na Thalii ikonku ryhclýho spuštění, která mě hodí rovnou do lgovacího okna... a když se odhlásim, NWN se vypnou...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Pomatení barev
Mě se to někdy stane pokad mením z cele obrazovky do vokna, nebo naopak. Pak si povzdychnu a hraju dál 
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Pomatení barev
Tim by to mohlo bejt! Já měnim furt... zkusím tu volbu zakázat...-darkvision- wrote:Mě se to někdy stane pokad mením z cele obrazovky do vokna, nebo naopak. Pak si povzdychnu a hraju dál
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Pomatení barev
Doporucuji hrat v okne - predejdes temto grafickym problemum...J.F.Payne wrote:Tim by to mohlo bejt! Já měnim furt... zkusím tu volbu zakázat...-darkvision- wrote:Mě se to někdy stane pokad mením z cele obrazovky do vokna, nebo naopak. Pak si povzdychnu a hraju dál
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Pomatení barev
Tuším, že při rychlém logování přes shortcut s ip serveru se nemusí nahrát komplet všechny haky.
Jinak nejsem si jist, ale i v okně se mi občas hra porouchala a potřebovala vypnout a zapnout.
Jinak nejsem si jist, ale i v okně se mi občas hra porouchala a potřebovala vypnout a zapnout.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Pomatení barev
Při shození hry do okna a možná i některých dalších akcích se zresetuje gama, stačí dát Escape a kliknout na Nastavení videa a hra si pak upraví gamu na takovou jakou máš nastavenou.