Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Moderators: DM , WB
steel_martin
Měšťan
Posts: 168 Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda
Post
by steel_martin » 12:03 09. Jun 2007
Karatha - stoky pod západní branou.
Nelze se dostat zpátky nahoru kvůli placeablu takovýho toho zářícího stříbrného sloupu.
Resp. přechodový trigger je příliš malý.
Venori'elginn N'Abarn
_______________
_______________
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 22:45 13. Jun 2007
Ak mozes tak si spusti minimapu na tom mieste v stokach a urob screen. Lahsie by sa to miesto naslo a samozrejme aj opravilo.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412 Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:
Post
by jaara » 22:52 13. Jun 2007
tak to se snad najde, moc jich tam nebude
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 23:31 13. Jun 2007
Nieje snad lepsie ked WB vidi kde presne na mape nastal problem?
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264 Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by Rejty » 08:49 14. Jun 2007
Je. Kdyz nekde lita kytka na strome, tak se tezko hleda, kterej to je
Vedoucí týmu Thalie
steel_martin
Měšťan
Posts: 168 Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda
Post
by steel_martin » 10:45 14. Jun 2007
Jj.. ty kužely světla představují vlastně, jestli to dobře chápu, světlo vycházející z kanálových poklopů z povrchu.. a těch vstupů do stok zas až tolik není.
Venori'elginn N'Abarn
_______________
_______________
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264 Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by Rejty » 11:19 14. Jun 2007
Opraveno.
Vedoucí týmu Thalie