OPRAVENO: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

OPRAVENO: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog

Post by Myrpa »

pavad wrote:Ale u pritelicka chybi moznost dialogem jej odvolat - schovat do kapsy....
Moc si s tím nevím rady, potřebuju help

1) Tahle věc na ST byla? Chceme ji nyní (já proti ní nejsem, jen nehraju nic s companionama a neznám je)

2) Pokud chceme, jak to udělat?

a) Přes nějakou nwn/nwnx fci na obnovení vyvolání companiona (je taková?)
b) Odeslání do limbo-like lokace a doufání, že když v ní nebude dm/pc, tak se jednotliví companioni různých pc neservou
c) Uložit do persistence (nwnx má ObjectToString, ne?)
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog

Post by Nalkanar »

1) Byla. Dal jsi rozhovor - odvolat přítelíčka a přítelíček zmizel. Poté jsi jej opět mohl vyvolat přes feat na vyvolání přítelíčka. Vhodné kvůli přechodům, šetření přítelíčka kvůli jeho stupidní AI (aneb vyvoláš ho jen v ty momenty, kdy jeho pomoc skutečně potřebuješ, nemusíš zápolit s jeho udržením naživu přes celý dung).

2) No idea.
.
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog

Post by Zeerit »

A nejde to nějak okopčit od rangera u kterýho to už funguje ?
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog

Post by Shaman88 »

Jsou to rozhovory:
nw_g_anim - pro companiona od hraničáře a druida
nw_g_fam - pro familiara u zaklínače a čaroděje

A přidáš tam na to odvolání do skriptů jen:
IncrementRemainingFeatUses(GetPCSpeaker(),FEAT_SUMMON_FAMILIAR);
IncrementRemainingFeatUses(GetPCSpeaker(),FEAT_ANIMAL_COMPANION);
podle daného rozhovoru.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog

Post by Myrpa »

Opraveno?
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog

Post by Nalkanar »

Funguje.
.
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog

Post by Zeerit »

Minimálně u sorce funguje zatím bez problému. Big thx! :wink:
Locked