...takže dávám za pravdu Nalkovi
Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Na ST srazit bossové šli, nevidím důvod, proč to nezavést i na NT 
...takže dávám za pravdu Nalkovi
...takže dávám za pravdu Nalkovi
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Dabluv advokat: A jak posoudis co je jeste spravny/vhodny level pro bosse? Jsou bossove co si je da war na 10 urovni s prstem v nose - a prskavci si ani neskrtnou. Vim o bossovi (zatim jen jednom), u ktereho si pro zmenu warr neskrtne a prskavec (ac na top levelu) jej "da".G-ladiator wrote:Myslel jsem to tak, že by se despawnoval v přítomnosti high-lvlu a když by přišel někdo se správným lvlem, tak by se naspawnoval. Nevím, jestli je to možné naskriptovat jestli to nebdue nějak moc zatěžovat server.Puxina wrote:To nevím, zda je dobré řešení, pak nebude mít bosse nikdo a budou brečet všichni.
A ještě by to někdo dělal schválně.
Tzn. WB/skripter by musel mit tabulku (tkerou by musel nekdo vytvorit) a podle ni napsat vetveny skript. A na to bych se Ti, s prominutim vytento a radeji uzil cas jinde...
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Podle mého bude daleko přínosnější investovat čas tvůrců do tvorby lokací, dungů a bossů. Takovéto restrikce by byly pracné a kdoví jaké potíže by přinesly. Více dungů a bossů snad zabezpečí lepší šance pro každého.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Dabluv advokat: A jak posoudis co je jeste spravny/vhodny level pro bosse? Jsou bossove co si je da war na 10 urovni s prstem v nose - a prskavci si ani neskrtnou. Vim o bossovi (zatim jen jednom), u ktereho si pro zmenu warr neskrtne a prskavec (ac na top levelu) jej "da".pavad wrote: Myslel jsem to tak, že by se despawnoval v přítomnosti high-lvlu a když by přišel někdo se správným lvlem, tak by se naspawnoval. Nevím, jestli je to možné naskriptovat jestli to nebdue nějak moc zatěžovat server.
Tzn. WB/skripter by musel mit tabulku (tkerou by musel nekdo vytvorit) a podle ni napsat vetveny skript. A na to bych se Ti, s prominutim vytento a radeji uzil cas jinde...[/quote]
...stejně, jako to šlo na ST, při ochotě by to mělo jít i na NT
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jak se to posoudí? Snadno - podle toho, jestli jsou za něj ještě zkušenosti.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Na ST nic takového nebylo.Barbar321 wrote:
...stejně, jako to šlo na ST, při ochotě by to mělo jít i na NT
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Na ST musel být nějaký jednoduchý přepočet exp z bossů/lvl postavy vč. propočtu, kolikátý kill daného bosse tato postava provedla. Jinak by těžko šlo, že jeden získá z toho samého bosse 4000 exp a druhý 1 expkucik wrote:Na ST nic takového nebylo.Barbar321 wrote:
...stejně, jako to šlo na ST, při ochotě by to mělo jít i na NT
Toto mám na mysli,že na ST bylo a od čeho by se jednoduše mohlo odvíjet vše ostatní (např. určení přiměřených vlastností bosse)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ano, výpočet xp na základě rozdílu levelu bosse a levelu hráče tu je, ale když si přečteš, na co jsi reagoval, tak zjistíš, že to není zdaleka tak jednoduché.Barbar321 wrote:Na ST musel být nějaký jednoduchý přepočet exp z bossů/lvl postavy vč. propočtu, kolikátý kill daného bosse tato postava provedla. Jinak by těžko šlo, že jeden získá z toho samého bosse 4000 exp a druhý 1 expkucik wrote:Na ST nic takového nebylo.Barbar321 wrote:
...stejně, jako to šlo na ST, při ochotě by to mělo jít i na NT![]()
Toto mám na mysli,že na ST bylo a od čeho by se jednoduše mohlo odvíjet vše ostatní (např. určení přiměřených vlastností bosse)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Doplnění některých extrémně výstředních vzhledů u Barvíře - zejména pokud jde o pánevní partie.
Možná jsou vhodné pro rasu Ithilidů - když mají drúzy chapadel kolem tváře, proč ne i doleji že?
Jen nevím, že by na Thalii moc hráčů za Ithilidy hrálo.
Když už takové modely na Thalii musí být, čekala bych, že budou u barvíře spíše někde v nevěstinci v Kel-a-Hazru a ne přímo v Karathě, téměř přímo pod nosem zástupců Církve Bílé dvojice.
Možná ty modely někomu přijdou vtipné, styl 3 v 1 je v řadě oblastí dnes dost populární, ale upřímně řečeno, při pokusu si vytvořit pro postavičku nějaké nové hezké oblečení a muset se přitom proklikávat tolika vzhledy, které tu připomínají tykadla hlemýždě tu panožky stonožek, je dost odrazující.
Nevím jestli by to bylo technicky možné, udělat barvíře pro hráče s extrémními požadavky někde stranou, a nebo když ne, jestli alespoň ty výstřední modely nedat někam na konec řady, dejme tomu od čísla 250 výše.
Možná jsou vhodné pro rasu Ithilidů - když mají drúzy chapadel kolem tváře, proč ne i doleji že?
Jen nevím, že by na Thalii moc hráčů za Ithilidy hrálo.
Když už takové modely na Thalii musí být, čekala bych, že budou u barvíře spíše někde v nevěstinci v Kel-a-Hazru a ne přímo v Karathě, téměř přímo pod nosem zástupců Církve Bílé dvojice.
Možná ty modely někomu přijdou vtipné, styl 3 v 1 je v řadě oblastí dnes dost populární, ale upřímně řečeno, při pokusu si vytvořit pro postavičku nějaké nové hezké oblečení a muset se přitom proklikávat tolika vzhledy, které tu připomínají tykadla hlemýždě tu panožky stonožek, je dost odrazující.
Nevím jestli by to bylo technicky možné, udělat barvíře pro hráče s extrémními požadavky někde stranou, a nebo když ne, jestli alespoň ty výstřední modely nedat někam na konec řady, dejme tomu od čísla 250 výše.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ano, šlo by to. Jen by musel někdo trpělivě projít všechny vzhledy všech ras pohlaví atp a zapsat které mají být nedostupné.Aillen wrote: Nevím jestli by to bylo technicky možné, udělat barvíře pro hráče s extrémními požadavky někde stranou, a nebo když ne, jestli alespoň ty výstřední modely nedat někam na konec řady, dejme tomu od čísla 250 výše.
Když jsem to dělal naposledy, tak to byly dva dny klikání a podruhé už to dělat nechci. Všechny podklady k tomu co a jak jsou v topicu barvíř.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Sběr bude za dlouho, tipuju. Balíky budou dřív.klobouk wrote:Balíky a sběr?Nalkanar wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=223935#p223935
2) Absence alternativních nebojových výdělků
Chtěl bych rozšířit budoucí craft o možnost 2
1) vyrábět produkty ve spolupráci s placeblem (nutnost dílen)
2) vyrábět produkty kdekoliv
malíři, písaři, iluminátoři, řezbáři, brašnáři, kuchaři, ...
Výrobky z bodu 2 se budou dát prodat nějakému npc.
Chci craft, kde produkt se přidá jednou řádkou do db.
Příklad:
Budu hrát malíře a nebudu chtít moc creepit, ale vydělat si na něco taky chci. Nechci otravovat DM tím, že mu budu prodávat obrazy, které na náměstí namaluju, i když bych to rád dělal. Napíšu tedy týmu, že chci craftit obrazy. Tým mi přidá do db řádku produktu (obtížnost, cenu, jak rychle se výrobkem učí, impact ability, atd). Já budu moci ve hře hvězdičkovat, že maluju obraz a zároveň z toho budu mít i nějaké prachy.
Chci kombinovat prostotu a variabilitu v systému.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Dodatek k bossům - např. dnes jsem dostal omámení od mozka v kanálech. Žiju, on je mrtvý, je mi to celkem fuk. Ale to trvání je naprosto brutální
.
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
..to měl myslím i na ST, takže to není NT vychytávka. Jen na ST jsi ho sejmul rychleji, než si stihl podhodit hodNalkanar wrote:Dodatek k bossům - např. dnes jsem dostal omámení od mozka v kanálech. Žiju, on je mrtvý, je mi to celkem fuk. Ale to trvání je naprosto brutální.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Staro-nový "námět" k řešení - berte jako feeback lukostřelce. Přešel jsem s postavou (4 útoky za kolo +1 navíc featem a většinou i +1 za haste) na "nové" toulce (váha 5,5 libry, obsah 2000 šípů, +/- cena 300 bez elementu , 2000 za 1k4 element, 3000 za 1k6 element a 5000 za 1k8 element). Tj. cena za "výsřel" 0,15 - 1 - 1,5 - 2,5 gold/kus.
Po zkušenostech z výprav, např. zlobří/orčí dung (nové dungy 15+) bych požádal o zvážení následujících:
1) zvýšení počtu šípů zpátky na 10 000 ks v toulci NEBO snížení váhy toulce na 2 libry a postava si holt bude nosit ty toulce 2-3.
2) přehodnocení ceny. Nerozumím myšlenkovému pochodu (no offence, no troll) týmu, proč byly šípy 5x zdraženy.
Bod č.1 vidím jako prioritu. Pokud je tu nějaký důvod, aby v toulci bylo pro (nevím koho) jen 2 000 šípů, tak poprosím, aby byly někde k dispozici i toulce pro lukostřelce, kde těch šípů bude zase k dispozici 10 000.
Po zkušenostech z výprav, např. zlobří/orčí dung (nové dungy 15+) bych požádal o zvážení následujících:
1) zvýšení počtu šípů zpátky na 10 000 ks v toulci NEBO snížení váhy toulce na 2 libry a postava si holt bude nosit ty toulce 2-3.
2) přehodnocení ceny. Nerozumím myšlenkovému pochodu (no offence, no troll) týmu, proč byly šípy 5x zdraženy.
Bod č.1 vidím jako prioritu. Pokud je tu nějaký důvod, aby v toulci bylo pro (nevím koho) jen 2 000 šípů, tak poprosím, aby byly někde k dispozici i toulce pro lukostřelce, kde těch šípů bude zase k dispozici 10 000.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Aby to bylo prokazatelnější, stálo by za to spočítat. Kolik šípů postava vystřílí v průměru na 1 výpravu. Kolik na té výpravě je schopná vydělat.
A pak to poprovnat s bojovníkem, který bojuje s nějakou elementární zbraní, jeho náklady na 1 výpravu a kolik vydělá.
Výsledně porovnat cenu elementární zbraně na blízko s tím kolik lučišník vystřílí šípů.
Samozřejmá je jedna věc. Bojovník musí na tu zbraň dlouho šetřit a pak má tu zbraň nafurt. Lučišník má ty šípy s elementem hned, ale šípy se spotřebovájí.
Napadlo mě, že by bylo zajímavé (je to zase otázka scriptů), kdyby si lučišník mohl část šípů sebrat z mrtvoly, kterou zabije. Třeba že 50% šípů co vystřelí, by mohl sebrat z mrtvoly.
A pak to poprovnat s bojovníkem, který bojuje s nějakou elementární zbraní, jeho náklady na 1 výpravu a kolik vydělá.
Výsledně porovnat cenu elementární zbraně na blízko s tím kolik lučišník vystřílí šípů.
Samozřejmá je jedna věc. Bojovník musí na tu zbraň dlouho šetřit a pak má tu zbraň nafurt. Lučišník má ty šípy s elementem hned, ale šípy se spotřebovájí.
Napadlo mě, že by bylo zajímavé (je to zase otázka scriptů), kdyby si lučišník mohl část šípů sebrat z mrtvoly, kterou zabije. Třeba že 50% šípů co vystřelí, by mohl sebrat z mrtvoly.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka