Duše má dvě různá použití. Když na ní klikneš pravym myšítkem, ukážou se ti.Marvin wrote:No ja ked pouzijem dusu, tak vzdy len na seba, nikdy nemam moznost pouzit dusu na zbran, ale mozno len nieco robim zle alebo som nieco prehliadol, preskusam v hre. Diky
To je známá chyba. Asi nikomu se toho nepovedlo zbavit. Je to hodně patlání v override a animacích postav. Zajímavý je, že se to stává -pokud vim- jen mužskejm postavám.orcbutcher wrote:K chybám se zbraněmi na zádech bych se chtěl taky vyjádřit, protože když mám na zádech kopí, toulec a luk a medituju nebo spím, tak potom se zbraně zobrazí jako bych jimi byl propíchnut.
Kdyby si někdo chtěl hrát s 3D grafikou a pohrabat se v tom, asi mu bude hodně lidí vděčných.