OPRAVENO: Svíčky
OPRAVENO: Svíčky
Je to detail, ale svíce a svíčky po použití zmizí... dříve je tak šlo stavět na zem.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Svíčky
Opraveno. Měly by fungovat i stany a deky. Na podtemňácké hlavy na kůlu jsem zapomněl.
Sbírá se featem Sebrat (svítící stany nikdy více).
Svíce vydrží asi real hodinu, nebo dvě, restart ne.
Stany, deky přežijou i restart a vydrží asi tři real dny, pak nenávratně zmizí.
Úkoly pro vás: zkusit persistenci (netestoval jsem), zkusit podtemňácké hlavy na kůlu.
Sbírá se featem Sebrat (svítící stany nikdy více).
Svíce vydrží asi real hodinu, nebo dvě, restart ne.
Stany, deky přežijou i restart a vydrží asi tři real dny, pak nenávratně zmizí.
Úkoly pro vás: zkusit persistenci (netestoval jsem), zkusit podtemňácké hlavy na kůlu.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Svíčky
Podtemnacky hračičky jsem nenašel. Vetešník je nemel. Ani v doupěti rozkoše nejsou. Zítra je pokusím najít.
Dříve ale na jednom z těch míst byly.
Dříve ale na jednom z těch míst byly.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Svíčky
Persistence funguje!
Akorát po restartu se placeabl stanu/deky/čehokoliv změní na klikací, a objeví se na každém místě, kde stál kdykoliv předtím.
Takovej zmodralej stan jde sebrat kliknutím, ale ne featem, a deka nejde sebrat ani kliknutím, ani featem.
Zmodralej stan se dá sbalit a když se znovu rozbalí, už nezmodrá...
Akorát po restartu se placeabl stanu/deky/čehokoliv změní na klikací, a objeví se na každém místě, kde stál kdykoliv předtím.
Takovej zmodralej stan jde sebrat kliknutím, ale ne featem, a deka nejde sebrat ani kliknutím, ani featem.
Zmodralej stan se dá sbalit a když se znovu rozbalí, už nezmodrá...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM