OPRAVENO: Křesadlo

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Sokar
Nováček
Posts: 38
Joined: 19:00 28. Apr 2007

OPRAVENO: Křesadlo

Post by Sokar »

Postava má v ruce křesadlo ze startovního obchodu (vypadá jako dýka), ale ohniště s ním zapálit nejde, píše to - nemáš nic, s čím by šlo oheň rozdělat. Zkoušeno v táboře kočovníků u Ivory.
Krus Kolohnát - smrdutý půlork
Farim - trpasličí bojovník
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Křesadlo

Post by karolina »

Sokar wrote:Postava má v ruce křesadlo ze startovního obchodu (vypadá jako dýka), ale ohniště s ním zapálit nejde, píše to - nemáš nic, s čím by šlo oheň rozdělat. Zkoušeno v táboře kočovníků u Ivory.
Nedávat do ruky, ohniště které ti napíše: rozdělat oheň zapálit jde..ale radši to znova ozkoušej.
Na vyžádání.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Křesadlo

Post by Myrpa »

Fungujou křesadla? Je s nimi nějaký problém?
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Křesadlo

Post by karolina »

Křesadla fungují
Na vyžádání.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Křesadlo

Post by Myrpa »

Opraveno. Vysvětleno. Smazat.

EDIT Karolina: Křesadlo nevybavujte do ruky, nechte ho pouze jako předmět v inventáři!
Locked