OPRAVENO: Tělo v inventáří po průchodu přes Astarotha
OPRAVENO: Tělo v inventáří po průchodu přes Astarotha
Pokud někoho seberu než umřu, při průchodu přes Astarotha tělo nebožtíka zůstane v inventáři.
Na vyžádání.
Re: Tělo v inventáří po průchodu přes Astarotha
A je to chyba? Nebo jinak: co se s tím tělem má stát?
Re: Tělo v inventáří po průchodu přes Astarotha
Shaman říkal ať to sem hlásím. Mě by nevadilo, kdyby ty těla v inventáři zůstávala, ale IC logiku to nemá.
Na vyžádání.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Tělo v inventáří po průchodu přes Astarotha
Vypadnout na zem vedle těla toho, kdo ho původně nesl?Myrpa wrote:A je to chyba? Nebo jinak: co se s tím tělem má stát?
Re: Tělo v inventáří po průchodu přes Astarotha
Opraveno takto.G-ladiator wrote:Vypadnout na zem vedle těla toho, kdo ho původně nesl?Myrpa wrote:A je to chyba? Nebo jinak: co se s tím tělem má stát?