Nevědel jsem, že se pěti minutám, které lze využít jinak říká odborně smůla.Myrpa wrote:Neposlal, protože tahle podmínka je dobře a funguje. Máš smůlu.Navíc jak poznamenává pavad, portovalo by to tu postavu někam alespoň v rámci lokace. Podle mě je chyba jinde, ale dokud se to nestane znova a někdo tam nepočká, dokud to kucík neporovná s DB, tak to řešit nebudu.
(Tolik k mému pronikání do skriptování... tak já to zkusím zase za rok