Ale k tématu. Jejich FB stránce mají video jak připijejí k překročení 700k hranice. První věta co ve videu zazní v pozadí je "To si děláš pi**"
Kingdom Come: Deliverance
Re: Kingdom Come: Deliverance
Jujda co jsem to tu napsal? No nevadí
To mělo bejt do spamu.
Ale k tématu. Jejich FB stránce mají video jak připijejí k překročení 700k hranice. První věta co ve videu zazní v pozadí je "To si děláš pi**"
Ale k tématu. Jejich FB stránce mají video jak připijejí k překročení 700k hranice. První věta co ve videu zazní v pozadí je "To si děláš pi**"
Last edited by Molly23 on 23:10 11. Feb 2014, edited 2 times in total.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Kingdom Come: Deliverance
Na monitoru mu běží video jak mlátím lidi kopíčkem na LibuchuPiAn0 wrote:tak tohle video je opravdu luxusnihttps://www.youtube.com/watch?v=SnKbKkhHXrQ#t=0
Akorát mě teda decánko zklamali tím "šermem", a ještě více tím, jak derou jako hlavní zbrań jedenapůli. Kurňa, na monitoru jim frajerům běží Libušínská řež a voni si ani nespočítaj jedenapůle? Dyť je to tam ratiště na ratišti... No, ale chápu, je to hezké.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Kingdom Come: Deliverance
vzdyt rikaji ze tech zbrani tam bude hromada a kazda bude mit svoje vyhody a nevyhody, tedka muzou ukazat akorat ten pulrucni mec protoze je to teprve ve vyvoji, vsechny animace a efekty se jeste zmeni neni to ani alfa
Re: Kingdom Come: Deliverance
Tak dali tam vobrázek těchle hraček, tak budu doufat že tam uvidím alespoň jedno ratiště.
EDIT: mimojiné vtipné je, že na avizovaném obrázku právě ona zmíněná jedenapůle chybí
EDIT: mimojiné vtipné je, že na avizovaném obrázku právě ona zmíněná jedenapůle chybí
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Kingdom Come: Deliverance
Mě nejvíc zaujala zmínka o tom že vyjdou vstříc moderům, takže bychom se pak mohli dočkat perzistentních světů...
Re: Kingdom Come: Deliverance
Hustě, tak to klobouk dolů, uvidíme...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1