Tunely klepetnatcu I, Podtemno :VYŘEŠENO

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Zindo
Měšťan
Posts: 175
Joined: 20:22 03. Aug 2011

Tunely klepetnatcu I, Podtemno :VYŘEŠENO

Post by Zindo »

Orc není schopen projít vchodem do další lokace přes průchod "vlčí hlava" nejspíše moc veliký model. Ano Hiran projde, orc bohužel ne, je to stejná chyba jako na ST v zamořených tunelech. Docela mě mrzí, že nemohu dál, děkuji za opravení.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Post by kucik »

Otázka, jestli by mělo nějaký vedlejší efekt, kdybysme jim snížili výšku.

Hiran má tu výšku nastavenou úplně špatně.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Post by FroziKk »

Tak ještě ke klepetům, sice jiná chyba, ale novej topic nechci zakládat.

Tunely klepetnatců - jeskyně 3 - u bosse je zkratka k východu zakrytá hromadou kamenů, ale kameny nejde rozbit ani s nimi nejde nijak jinak manipulovat, nemizí ani po smrti bosse, trofej v inventáři nebraná v potaz.
(bohužel sem na noťasu a nefunguje mi printscreen, ale je to v podstatě hned vedle bosse)

V lootech u bosse se nedá získat víc než 500 zlatek - ve většině kontejnerů jsou hodnoty 20-50 gp, jen v jedný dokonce celejch 250.. vzhledem k jeho trofeji a náročnosti to chápu jako chybu, protože u bosse cílenýho pro deset lvlů nižší postavy není problém sehnat mnohem víc.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Post by Radim »

FroziKk wrote:Tak ještě ke klepetům, sice jiná chyba, ale novej topic nechci zakládat.

Tunely klepetnatců - jeskyně 3 - u bosse je zkratka k východu zakrytá hromadou kamenů, ale kameny nejde rozbit ani s nimi nejde nijak jinak manipulovat, nemizí ani po smrti bosse, trofej v inventáři nebraná v potaz.
(bohužel sem na noťasu a nefunguje mi printscreen, ale je to v podstatě hned vedle bosse)

V lootech u bosse se nedá získat víc než 500 zlatek - ve většině kontejnerů jsou hodnoty 20-50 gp, jen v jedný dokonce celejch 250.. vzhledem k jeho trofeji a náročnosti to chápu jako chybu, protože u bosse cílenýho pro deset lvlů nižší postavy není problém sehnat mnohem víc.

Proto tam jste x-krát denně a přestaň psát v ironických narážkách :wink:
Není problém cenu navýšit, ale byl jsem tam ve skupině 4 lidí tebe nevyjímaje a bylo to bez problému. Loot po cestě není jediným zdrojem příjmu v dungu, klepetnatce jde stahovat pokud se nepletu. Poklady na konci můžeme navýšit. Nevidím tu nikde žádnou extra chybu. Pa


Edit: zkratku z dungu prohlédne Rejty
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Post by FroziKk »

Psal jsem to hlavně kvůli zkratce.. k tý si se nevyjádřil, takže to má snad takhle nefungovat? (edit.. tak jo, fajn, dík)

.. K tomu zbytku - píšu snad něco o tom, že by se tam nedalo vydělat? Jen mi prostě přijde jako chyba, že v lootu u BOSSE sesbíráš ze všech kontejnerů 500 zlatek dohromady, když v dungeonech pro nižší lvly najdeš tohle v jednom kontejneru.
ale byl jsem tam ve skupině 4 lidí tebe nevyjímaje a bylo to bez problému


No.. nebylo. Byl jsem tam všehovšudy asi 3x a v pokladu nikdy nebylo víc, žádnej počet tohle neovlivňuje. Upřimně je mi úplně jedno jestli tam bude 0 nebo 3 tisíce, ale protěžuje se tu to - "Přijde ti to jako chyba, napiš to".. tak je to tu.

Pa
Zindo
Měšťan
Posts: 175
Joined: 20:22 03. Aug 2011

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Post by Zindo »

Prosím hodit dlazdici na prechod lokace pred tu hlavu, taky bych se tam rád podíval :)

Děkuji nastotisíckrát :)
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Post by Radim »

FroziKk wrote:Psal jsem to hlavně kvůli zkratce.. k tý si se nevyjádřil, takže to má snad takhle nefungovat? (edit.. tak jo, fajn, dík)

.. K tomu zbytku - píšu snad něco o tom, že by se tam nedalo vydělat? Jen mi prostě přijde jako chyba, že v lootu u BOSSE sesbíráš ze všech kontejnerů 500 zlatek dohromady, když v dungeonech pro nižší lvly najdeš tohle v jednom kontejneru.
ale byl jsem tam ve skupině 4 lidí tebe nevyjímaje a bylo to bez problému


No.. nebylo. Byl jsem tam všehovšudy asi 3x a v pokladu nikdy nebylo víc, žádnej počet tohle neovlivňuje. Upřimně je mi úplně jedno jestli tam bude 0 nebo 3 tisíce, ale protěžuje se tu to - "Přijde ti to jako chyba, napiš to".. tak je to tu.
Nikde jsem nepsal, že počet lidí ovlivňuje loot. Psal jsem, že 4 lidi to projdou bez problémů.


Pa
Je tam edit Froziku tak klid, umíráš jak na běžícím pásu tak chápu, že jsi naštvaný a píšeš jak píšeš. Loot u bosse jsem nedělal nevím kolik tam je, pokud takhle málo tak to opravíme.

Přechod s tou hlavou opravím.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Post by FroziKk »

Je tam edit Froziku tak klid, umíráš jak na běžícím pásu tak chápu, že jsi naštvaný a píšeš jak píšeš. Loot u bosse jsem nedělal nevím kolik tam je, pokud takhle málo tak to opravíme.

Přechod s tou hlavou opravím.
Heh.. teda nevím, z čeho čerpáš to podezření, že v klidu nejsem. Že jsi si vsugeroval nějakej ublíženej podtón, za to nemůžu, ale já jsem šel napsat chybu. Příště přečti ten příspěvek celej a nevypíchni jen to, co se ti nelíbí.

Edit : A nechápu co do toho pleteš nějaký umírání, jak to s tímhle souvisí? Dneska jsem naštěstí dolů na návštěvu ještě nešel :)
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno :VYŘEŠENO

Post by Radim »

V další opravě
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Locked