Na St bylo stahování tak, že jak se Vám zvyšoval skill. Tak se zvyšovala i výkupní cena.
Je tomu tak i na NT?
Protože, když jsem měl stahování na 6.7% tak jsem strigu prodal za 26gp.
Aktuálně mám stahování 25%+ a striga je stále za 26gp.
Přikládám screen toho co jsem si zatím zapsal, pro porovnání.
Dále se chci zeptat, zda některé trofeje se nenavýší? Jak tu bylo zmíněno, aktuálně když jdete do stok, vyděláte na trofejích více, než když jdete na výpravu dál od města.
například maso drápatnatce, které váží 5.5 liber se prodá jen za 8gp. Na to že je to silnejší npc než ghul/mephit...
Nevím jak to tým zamýšlí co se tohodle týče, zda se v tom stourat budete chtít a zda to jde. Nicméně je to takovej můj poznatek, tak se o něj dělím
(Beru v potaz že například fullplat nulkový stojí 24k)