Stará Thalie

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Stará Thalie

Post by karolina »

Barbar321 wrote:
karolina wrote:Nějak nechápu co bylo na ST tak převratného, že ti to teď chybí tak, že bys zahodil několikaletou práci mnoha lidí? Tedy v případě, že nemáš aspergerův syndrom, to by pak byla jiná...
Odpověď viz výše.
*bere lupu a hledá, ale nenachází vůbec nic*
Na vyžádání.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Stará Thalie

Post by Rejty »

Bla bla, samé obecné kecy a žádné konkrétní návrhy na zlepšení.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Stará Thalie

Post by Nalkanar »

Pochopte, že Barbarovi vyhovoval starý craft, u kterého trávil většinu času, bez interakce, jen tam něco psal, tekly časovky a expil. Pak si chodil sám vybíjet dungy, díky přesílené alchymii, a krásně si sám zahrál. SÁM! To, že na NT je snaha (snad se ještě zvedne), aby dungy musela obstarávat parta (a prozatím chybí craft), tak se barbar nudí.
.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Stará Thalie

Post by Barbar321 »

Rejty wrote:Bla bla, samé obecné kecy a žádné konkrétní návrhy na zlepšení.
Já nekritizuju NT, proto nemohu přijít s konkrétními návrhy na zlepšení. Je to jako porovnávat jabka s hruškama. Jednomu chutnají jabka, druhému hrušky. Je snad kvůli tomu jedno ovoce horší než to druhé?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Stará Thalie

Post by karolina »

Přečti si znova co jsi napsal, není tam ani tečka o tom co bylo na ST tak skvělého a převratného, že se bez toho nedá žít.
Na vyžádání.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Stará Thalie

Post by Barbar321 »

Nalkanar wrote:Pochopte, že Barbarovi vyhovoval starý craft, u kterého trávil většinu času, bez interakce, jen tam něco psal, tekly časovky a expil. Pak si chodil sám vybíjet dungy, díky přesílené alchymii, a krásně si sám zahrál. SÁM! To, že na NT je snaha (snad se ještě zvedne), aby dungy musela obstarávat parta (a prozatím chybí craft), tak se barbar nudí.
Zajímavé je, že jsem se svou hlavní postavou alchymii prakticky nevyužíval. Navíc jsem právě já patřil do party, která upozorňovala na přesílenou alchymii
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Stará Thalie

Post by Rejty »

Barbar321 wrote:Já nekritizuju NT, proto nemohu přijít s konkrétními návrhy na zlepšení. Je to jako porovnávat jabka s hruškama. Jednomu chutnají jabka, druhému hrušky. Je snad kvůli tomu jedno ovoce horší než to druhé?
Takže vlastně jen plkáš o ničem, sám ani nevíš o čem.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Stará Thalie

Post by Barbar321 »

karolina wrote:Přečti si znova co jsi napsal, není tam ani tečka o tom co bylo na ST tak skvělého a převratného, že se bez toho nedá žít.
No vidíš. A já ti odpovídal na převážnou část tvého dotazu, ze kterého pro mě vyplývalo právě to, že se snažím shazovat práci lidí na NT. Nesnažím. NT se mi líbí vizuálně, herně má ale zatím pro MĚ neakceptovatelná omezení.

Nemá cenu rozebírat názor jednoho člověka, takže to prosím dál neřeš.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Stará Thalie

Post by Barbar321 »

Rejty wrote:
Barbar321 wrote:Já nekritizuju NT, proto nemohu přijít s konkrétními návrhy na zlepšení. Je to jako porovnávat jabka s hruškama. Jednomu chutnají jabka, druhému hrušky. Je snad kvůli tomu jedno ovoce horší než to druhé?
Takže vlastně jen plkáš o ničem, sám ani nevíš o čem.
Jen jsem se slušně zeptal na to, co mě zajímalo. ST pro mě byl dokonalý produkt, takže jsem neviděl důvod, proč se nezeptat, zda-li nemohou hry běžet současně. Zbytek je jen reakce na spam, který jsem naházeli jiní.

Vzhledem k tomu, že už mám odpověď na svůj dotaz, další debata je bezpředmětná a je možné vlákno uzavřít a hodit do koše

Díky
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Stará Thalie

Post by Rejty »

Styl Barbarovy debaty:

Barbar: "ST byla lepší."
Otázka: "V čem KONKRÉTNĚ byla ST lepší?"
Barbarova odpověď: "ST byla lepší."

Barbar: "ST byla lepší."
Otázka: "Co bylo na ST tak převratného a není na NT?"
Barbarova odpověď: "ST byla lepší."
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Stará Thalie

Post by Caehan »

Barbar321 wrote:
Caehan wrote:No, vzhledem k tomu, že server je jenom jeden, je Darkův příměr docela k věci.
Hele, psal jsem, že nerozumím tomu, jak vlastně funguje provozování téhle hry. Netuším, jak velké jsou komplikace s tím, aby dvě aplikace běžely součsně na jednom nebo více serverech. Proto jsem na svém dotazu neviděl nic špatného.

Když dostanu od šéfa nové auto, se kterým se mi špatně jezdí, zatímco kolega dostane to moje staré, nevidím problém v tom, aby kolega, pokud mu bude auto nové vyhovovat v něm nejezdil, zatímco já si ponechám k použití své staré.

Je ti nyní už jasnější, jak jsem nahlížel na problém NT a ST?
Tvůj příměr je zajímavý. Také mě jeden napadá:

"Mí kolegové a já máme všichni stará auta, šéf nám všem nabídnul nová (po dvou stejná) auta, protože si myslí, že jsou lepší. Všechna nová auta mají levnější opravu díky možnosti hromadně objednávat hromadně náhradní díly a díky tréninku, který při opravování mnoha stejných aut budou mít technici v servisu.

Já mám staré auto rád a budu po šéfovi chtít, aby mi proplácel náklady na jeho fungování. Znamená to sice, že se servis podraží, protože do staršího modelu patří jiné náhradní díly a servis díky němu bude muset zaměstnávat jednoho opraváře navíc čistě za účelem, aby měl někoho, kdo se v opravách toho modelu vyzná, a ve výsledku se možná zhorší servis těch nových aut díky zvýšeným nákladům na to moje staré, ale je to oběť, kterou jsem ochoten podstoupit."


...mám pokračovat s tím, že nová auta mají jiné nároky na garáž, a musí se proto předělávat parkovací místo?

Je tobě nyní už jasnější, jak jsem já nahlížel na problém ST a NT?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Stará Thalie

Post by Shaman88 »

Taky bych byl pro to aby tým Thalie časem vydal modul ST pro hráče... (neříkám teď, ale za rok či 2)
Mnoho hráčů na ten svět má dobré vzpomínky a třeba by si to chtěli připomenout.
Příjde mi zbytečné aby svět co fungovat x let najedno zmizel v propadlišti dějin.

Samozřejmě se nebavím o spuštění jako perzisentní svět, spíše vytvoření virtálního PC s linuxem na kterém by to bylo celé připravené a hráč by jen ten virtual PC spustil a mohl se na ST připojit.....
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Stará Thalie

Post by Barbar321 »

Rejty wrote:Styl Barbarovy debaty:

Barbar: "ST byla lepší."
Otázka: "V čem KONKRÉTNĚ byla ST lepší?"
Barbarova odpověď: "ST byla lepší."

Barbar: "ST byla lepší."
Otázka: "Co bylo na ST tak převratného a není na NT?"
Barbarova odpověď: "ST byla lepší."
Proč to rozebíráš dál? Řekl jsem, že pro mne je jako produkt ST dokonalý (jabko), pro někoho jiného může být dokonalá NT (hruška).

Jak třetí pozná, která hra je lepší? Když jednomu chutná jeden druh ovoce a druhmu druhé, těžko bude první druhého přesvědčovat o tom, že jeho ovoce je lepší. Hoď mi sem tedy (když už vlákno na mou prosbu nechcete uzavřít) aspoň příspevek, ve kterém haním NT a říkám pro všechny, že ST je lepší.

Prostě a jednoduše. Mě víc chutná jabko a ne hruška.

...a kromě toho, debatu na téma "co mi vadí na NT" mám už za sebou v jiných příspěvcích. Nemá cenu to vytahovat.

PS: nebude lepší toto vlákno tedy uzavřít? Informaci, co jsem potřeboval dostat jsem již dostal.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Stará Thalie

Post by FroziKk »

Barbar321 wrote:
Rejty wrote:Styl Barbarovy debaty:

Barbar: "ST byla lepší."
Otázka: "V čem KONKRÉTNĚ byla ST lepší?"
Barbarova odpověď: "ST byla lepší."

Barbar: "ST byla lepší."
Otázka: "Co bylo na ST tak převratného a není na NT?"
Barbarova odpověď: "ST byla lepší."
Proč to rozebíráš dál? Řekl jsem, že pro mne je jako produkt ST dokonalý (jabko), pro někoho jiného může být dokonalá NT (hruška).

Jak třetí pozná, která hra je lepší? Když jednomu chutná jeden druh ovoce a druhmu druhé, těžko bude první druhého přesvědčovat o tom, že jeho ovoce je lepší. Hoď mi sem tedy (když už vlákno na mou prosbu nechcete uzavřít) aspoň příspevek, ve kterém haním NT a říkám pro všechny, že ST je lepší.

Prostě a jednoduše. Mě víc chutná jabko a ne hruška.

...a kromě toho, debatu na téma "co mi vadí na NT" mám už za sebou v jiných příspěvcích. Nemá cenu to vytahovat.

PS: nebude lepší toto vlákno tedy uzavřít? Informaci, co jsem potřeboval dostat jsem již dostal.
Neustále plkáš nějaký ptákoviny o tom, jak je NT novejm hráčům nepřístupná, jak hrozně je náročná... co všechno tu chybí a jak je kdo ví co špatně (viz třeba warlock). Nevšiml jsem si, že by to psal kdokoliv jinej, obzvlášť nováček.

Teď tu padly dvě jasný otázky, který jsou asi jedinou možností, jak pochopit, co se ti vlastně honí hlavou ... těm se vytrvale zvládáš vyhejbat. Vůbec nechápu, co tě vedlo k tomu zakládat tenhle topic, protože stejnou odpověď už dostáváš od doby, co NT běží.
Last edited by FroziKk on 21:07 16. Feb 2014, edited 1 time in total.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Stará Thalie

Post by Krysak »

Barbare, kdy jsi naposled lognul?

Má poznámka, v době, kdy jsem te videl naposledy, byla thalie nehostinná, nevlídná.

Za sebe musím říci, že i když kritizuji některé veci, tak každým týdnem je NT lepší než ten předchozí. Tým maká úplně v jiné rychlosti než jsem kdy čekal. Opravy lítají jak z kanónu.... Logni a ověř si aktuální stav věci. Nelze hodnotit jen aktuální stav ale i trend a ten vede dobrým směrem.
Locked