OPRAVENO: Kruh smrti
OPRAVENO: Kruh smrti
Neruší, alespoň když jej sesílá summon, neviditelnost. Přitom toto kouzlo zabíjí.
.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Kruh smrti
Mě se to zdá trošku HC, aby summon měl smrtící kouzlo tedy. Nehledě na to že mrtvolka pak nejspíše nepůjde zvednout stahovakem.
I když, Balor má taky implozy vlastně.
I když, Balor má taky implozy vlastně.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Kruh smrti
Já jsem se snažil to opravit pro všechny companiony (animaly, familiary, summony), ale zatím nikdo neměl odvahu to odzkoušet.-darkvision- wrote:Mě se to zdá trošku HC, aby summon měl smrtící kouzlo tedy. Nehledě na to že mrtvolka pak nejspíše nepůjde zvednout stahovakem.
I když, Balor má taky implozy vlastně.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=8&t=7087
Takže summon ho zakouzlí a summonovi to nezruší neviditelnost? To je ta chyba?
Re: Kruh smrti
Útočné kouzlo, neruší neviditelnost. Ano.Myrpa wrote:Takže summon ho zakouzlí a summonovi to nezruší neviditelnost? To je ta chyba?
.
Re: Kruh smrti
Jde o to, jestli mluvíme o neviditelnosti, kteoru měl summon, nebo o té, kterou má summoner.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Kruh smrti
Ah so, neviditelnost si summon háže taky sám.
Klasicky jede stylem:
neviditelnost - prohlédnutí - něco útočného... pokud hodí kladivo bohů (a i další své útočné spelly), tak neviditelnost mizí, pokud hodí kruh smrti, tak neviditelnost drží, ať už zabije nebo ne.
Klasicky jede stylem:
neviditelnost - prohlédnutí - něco útočného... pokud hodí kladivo bohů (a i další své útočné spelly), tak neviditelnost mizí, pokud hodí kruh smrti, tak neviditelnost drží, ať už zabije nebo ne.
.
Re: Kruh smrti
S tímhle si nevím rady. Hostile nastavení to má. Od Hammeru se to liší jen projektilem a target type. Víc kouzel Circle of Death jsem nenašel. Takže nevím. Asi to budeme muset nechat jako vlastnost kouzla.
Re: Kruh smrti
Já myslím že to není chyba, ono dost záleží na co to ten slaad targetuje.
Re: Kruh smrti
script sp_circdeath.nss ?
Já bych řekl, že je chyba v tom, že se SignalEvent() posílá na neplatný cíl (oLowest - který má smazané nastavování).
Vůbec je to kouzlo nějaké rozvrtané oproti ST.
Já bych řekl, že je chyba v tom, že se SignalEvent() posílá na neplatný cíl (oLowest - který má smazané nastavování).
Vůbec je to kouzlo nějaké rozvrtané oproti ST.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Kruh smrti
Jo tím to asi bude.