pavad wrote:HLavne se mi libi klasicka "a'la animovana" grafika.
Zkousel jsem hrat Caesar IV - kde je grafika 3D izomericka... A sice lepsi systemy, lepsi moznosti... ale neslo to.

Tak já hrál jen Caesar 1 nebo 2 a pak hlavně Pharaoh. Jinak jo ta grafika je taková jednoduchá, ale vypadá to prostě hezky...netřeba super grafika, hlavní je fajn hratelnost.
Bruciacullo wrote:
a skakani mezi misema funguje jak v caesarovi? jako že si vybíraš z vice možností kde bdueš pokračovat?
Nene, aspon já začal přes tutoriál a pořád mi to nabízelo jen pokračovat a nešlo si vybrat možnosti.
Myslím že možnosti si šlo vybírat ve Pharaoh.
Tady v Emperoru jedeš podle toho co ti zadají. A stává se, že do jednou vybudovaného města se po několika misích vrátíš, abys tam vybudoval něco nové (třeba monument nebo abys tam začal razit mince , páč jsou tam zásoby mědi a tak), popřípadě abys město rozšířil a tak.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina -
princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu -
Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse -
Lucka