sandoftime wrote:Přestaň hrát na dial upu no...
Chápu že trollíš, nicméně jak dobře víš, tak to není jen o "mém" připojení (a ne nehaju na analagovém modemu

)...ale je to i o tom, co je mezi mnou a serverm + co je server zač. Prošel jsem několika MMO a tak vím, jak vypadá "fázový posun

" mezi dvěma počítači, které stojí vedle sebe na stole...a jak to pak vypadá v boji. Bo ne každý engine umí tohle "pořešit" tak, aby to na jednom kompu nemissovalo, ačkoli protivník stojí "tělo na tělo", zatímco na druhém stroji má člověk dojem, že ho to hituje i za "roh"

.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín