Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
já sem rád když se dostanu k PC... aneb vaše starosti na naše ostny 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
no ja som dal 3 resi, hlavne pro ti bossy a celkovy spawn aj v obchodech. a je jedna pravda co sa tyka reset o 18:00 ten mi asi chyba
hlavne, a ten o 2:00 hovoril dobru noc.
sice som poslednu dobu vela nehral ale mam pocit ze mi to trosku viac lagguje ako su tie dva restarty...
hlavne, a ten o 2:00 hovoril dobru noc.
Luthien Thiudien - bardka tulajuca sa po Thalii
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Já osobně sem si na to zvyknul tak jak to je a ted se mi to asi libi vic nez driv.
A co se týče těch lagů, tak já sem si nevšiml žadné změny.
A co se týče těch lagů, tak já sem si nevšiml žadné změny.
Last edited by Phantorris on 07:01 08. Jun 2008, edited 1 time in total.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
jo no, jde asi o zvyk... předtim sem taky byl pro aby byly zas 3 restarty ale nijak mi to teď nevadí
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
jo je to dobre driv me stvalo kdyz byl restart,ted uz neni tolik casu tak hraju mn a ani me to neprijde,ale lagy jsou nekdy hardcore....
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Musim se pridat, jak byly tri restarty, tak byly taky lagy, ale ted se mi zdaji castejsi. Mozna je to jen vice postavama ve hre, ale nekdy ty lagy fakt stoji za to..
A zase se craftí...
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Já jsem též pro tři restarty a to hlavně z důvodu který sem tu někde už jednou popisoval - stále se tu více a více rozmáhá rozbíjení truhliček. že je boss zabitý čert to vem i když mi jen on dá nějakej exp. Ale že tam nejsou truhlice to mě teda vytáčí. je to bezohlednost a hlavně od plechovek které vše investují do síly a do boje.
O tomto problému jsem tu už psal , a bylo řečeno DMkami (můžu napsat kterými)
, že se do těch truhel budou cpát drahé sošky a lahvičky aby se to vůbec nevyplatilo je rozsekat protože ty se rozbijí a zůstane jim tam jen pár zlaťáků
- bohužel se tak nestalo a hráči ví - , když tam jdou třeba se mnou kterej jim tu past najde ,odpastí a odemkne, - že tam jsou jen a jen peníze a k těm se dostanou universálním klíčem , obouruční sekerou.
Abych byl tedy konkretní : např - Jeskyně Zlobrů
O tomto problému jsem tu už psal , a bylo řečeno DMkami (můžu napsat kterými)
, že se do těch truhel budou cpát drahé sošky a lahvičky aby se to vůbec nevyplatilo je rozsekat protože ty se rozbijí a zůstane jim tam jen pár zlaťáků
- bohužel se tak nestalo a hráči ví - , když tam jdou třeba se mnou kterej jim tu past najde ,odpastí a odemkne, - že tam jsou jen a jen peníze a k těm se dostanou universálním klíčem , obouruční sekerou.
Abych byl tedy konkretní : např - Jeskyně Zlobrů
Menhiri Dierta
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
2Jachym: A co zrovna na tomhle vyřešej tři restarty? Poklady se obnovujou pouze restartem, ne za určitej čas, takže i kdyby bylo restartů pět, vedlo by to jen k tomu, že by dotyčnej za den víc vydělal. Se systémem obnovení pokladu restartem ti taky může bejt jedno, že je truhla rozbitá, dyk i kdyby ji někdo odemknul, tak je prázdná až do dalšiho restartu, nebo snad ne?
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Truhly se obnovujou restartem? to je trochu blbost nemyslíš?
, loot se obnovuje stejně jako potvory respawn.. to že ti někdo rozbíjí truhly si vyřeš ve hře, jesli jsou postavy tak tupý že je nezajímá co je vevnitř je jejich mínus
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
hlavní loot u bossů se obnovuje restartem, menší loot se spavnuje s potvorama...
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Kraaataaa je blbější Cháchá *vyplazuje jazyk a dělá grimasy*Krata wrote:Truhly se obnovujou restartem? to je trochu blbost nemyslíš?, loot se obnovuje stejně jako potvory respawn.. to že ti někdo rozbíjí truhly si vyřeš ve hře, jesli jsou postavy tak tupý že je nezajímá co je vevnitř je jejich mínus
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
samozřejmě sem myslel normální loot že.. Shifter je zas jak malí děcko, vyplazuje jazky 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.