VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Zdravím, mám takový problém. Při založení jedné postavy jsem prošla těmi základními lokacemi s pravidly, obchodem a tak. Když mě to mělo kopnout do Karathy, nejdřív se to načítalo, pak černá obrazovka se záznamem z logu a rup, error NWN a vypnul se. Takhle to šlo pořád tak jsem si počkala na další den kdy mě to už hodilo do základní lokace s portem, ten mě ale nechtěl pustit dál avšak Amber byla tak hodná že mi postavu hodila do normální lokace, kde to teda bylo fajn. Ale jakmile jsem prošla dveřmi ven do jiné lokace, znovu se po načítání objevila černá obrazovka se záznamem logu a opět error. Po opakovaném zkoušení se přihlásit byla stále jen černá obrazovka. Tak jsem si založila další postavu, které se to ale zase ruplo při přestupu a načítání do Karathy a hra znovu nejde. Nenapadá mě co s tím mám a jak to vyřešit.
Re: Potíže s přechodem do lokací
To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.Nalkanar wrote:Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
Re: Potíže s přechodem do lokací
To že by měl nic neznamená.. spousta lidí tu má počítače co utáhnou buhví jak složité programy, ale nwn jim prostě dělá problémy.Sakura wrote:To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.Nalkanar wrote:Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
Na vyžádání.
Re: Potíže s přechodem do lokací
Nikdy mi to u NWN problém nedělalo, každopádně jsem to zkusila dát na minimum ale žádná změna nenastala. :/karolina wrote:To že by měl nic neznamená.. spousta lidí tu má počítače co utáhnou buhví jak složité programy, ale nwn jim prostě dělá problémy.Sakura wrote:To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.Nalkanar wrote:Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
Re: Potíže s přechodem do lokací
Zkus prázdný override adresář.
Re: Potíže s přechodem do lokací
Tak bohužel ani to mi nepomohlo.Myrpa wrote:Zkus prázdný override adresář.
Re: Potíže s přechodem do lokací
A fakt máš úplně minimální grafické nastavení? Nejmenší rozlišení, všechny posuvníky na minimu a vše odškrtlé?
Nejsi první, kdo má s venkovní Karathou problémy. Ale jak to vyřešili ostatní, nevím.
Nejsi první, kdo má s venkovní Karathou problémy. Ale jak to vyřešili ostatní, nevím.
Re: Potíže s přechodem do lokací
Ano, vše na minimum a odškrtlé. :/Myrpa wrote:A fakt máš úplně minimální grafické nastavení? Nejmenší rozlišení, všechny posuvníky na minimu a vše odškrtlé?
Nejsi první, kdo má s venkovní Karathou problémy. Ale jak to vyřešili ostatní, nevím.
Re: Potíže s přechodem do lokací
Nevím, jestli to může mít nějaký vliv, ale koukni, jestli máš v nwnplayer.ini řádek "Max Memory Usage" a nemáš tam třeba nějakou malou hodnotu.
popis:
http://nwn.wikia.com/wiki/Nwnplayer.ini
popis:
http://nwn.wikia.com/wiki/Nwnplayer.ini
Re: Potíže s přechodem do lokací
Tak tenhle řádek jsem nikde nenašla.Myrpa wrote:Nevím, jestli to může mít nějaký vliv, ale koukni, jestli máš v nwnplayer.ini řádek "Max Memory Usage" a nemáš tam třeba nějakou malou hodnotu.
popis:
http://nwn.wikia.com/wiki/Nwnplayer.ini
Re: Potíže s přechodem do lokací
Graficka karta a ovladace?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Potíže s přechodem do lokací
Radeon 5700 a aktuální ovladače.kucik wrote:Graficka karta a ovladace?
Re: Potíže s přechodem do lokací
Obávám se, že na kletbu ATI je naše mojo krátké. O těch případech, kdy to na nich prostě ne a ne jet jsem slyšel, ale jelikož jsem se jim sám vyhýbal, tak opravdu radu nevim.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Potíže s přechodem do lokací
Jo tak.. No uvidím jestli se mi to ještě nějak podaří zprovoznit, brzy budu přeinstalovávat NWN tak třeba se stane zázrak.