VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Sakura
Nováček
Posts: 10
Joined: 16:03 10. Nov 2011

VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací

Post by Sakura »

Zdravím, mám takový problém. Při založení jedné postavy jsem prošla těmi základními lokacemi s pravidly, obchodem a tak. Když mě to mělo kopnout do Karathy, nejdřív se to načítalo, pak černá obrazovka se záznamem z logu a rup, error NWN a vypnul se. Takhle to šlo pořád tak jsem si počkala na další den kdy mě to už hodilo do základní lokace s portem, ten mě ale nechtěl pustit dál avšak Amber byla tak hodná že mi postavu hodila do normální lokace, kde to teda bylo fajn. Ale jakmile jsem prošla dveřmi ven do jiné lokace, znovu se po načítání objevila černá obrazovka se záznamem logu a opět error. Po opakovaném zkoušení se přihlásit byla stále jen černá obrazovka. Tak jsem si založila další postavu, které se to ale zase ruplo při přestupu a načítání do Karathy a hra znovu nejde. Nenapadá mě co s tím mám a jak to vyřešit.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Nalkanar »

Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
.
User avatar
Sakura
Nováček
Posts: 10
Joined: 16:03 10. Nov 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Sakura »

Nalkanar wrote:Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by karolina »

Sakura wrote:
Nalkanar wrote:Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.
To že by měl nic neznamená.. spousta lidí tu má počítače co utáhnou buhví jak složité programy, ale nwn jim prostě dělá problémy.
Na vyžádání.
User avatar
Sakura
Nováček
Posts: 10
Joined: 16:03 10. Nov 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Sakura »

karolina wrote:
Sakura wrote:
Nalkanar wrote:Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.
To že by měl nic neznamená.. spousta lidí tu má počítače co utáhnou buhví jak složité programy, ale nwn jim prostě dělá problémy.
Nikdy mi to u NWN problém nedělalo, každopádně jsem to zkusila dát na minimum ale žádná změna nenastala. :/
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Myrpa »

Zkus prázdný override adresář.
User avatar
Sakura
Nováček
Posts: 10
Joined: 16:03 10. Nov 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Sakura »

Myrpa wrote:Zkus prázdný override adresář.
Tak bohužel ani to mi nepomohlo.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Myrpa »

A fakt máš úplně minimální grafické nastavení? Nejmenší rozlišení, všechny posuvníky na minimu a vše odškrtlé?

Nejsi první, kdo má s venkovní Karathou problémy. Ale jak to vyřešili ostatní, nevím.
User avatar
Sakura
Nováček
Posts: 10
Joined: 16:03 10. Nov 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Sakura »

Myrpa wrote:A fakt máš úplně minimální grafické nastavení? Nejmenší rozlišení, všechny posuvníky na minimu a vše odškrtlé?

Nejsi první, kdo má s venkovní Karathou problémy. Ale jak to vyřešili ostatní, nevím.
Ano, vše na minimum a odškrtlé. :/
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Myrpa »

Nevím, jestli to může mít nějaký vliv, ale koukni, jestli máš v nwnplayer.ini řádek "Max Memory Usage" a nemáš tam třeba nějakou malou hodnotu.

popis:
http://nwn.wikia.com/wiki/Nwnplayer.ini
User avatar
Sakura
Nováček
Posts: 10
Joined: 16:03 10. Nov 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Sakura »

Myrpa wrote:Nevím, jestli to může mít nějaký vliv, ale koukni, jestli máš v nwnplayer.ini řádek "Max Memory Usage" a nemáš tam třeba nějakou malou hodnotu.

popis:
http://nwn.wikia.com/wiki/Nwnplayer.ini
Tak tenhle řádek jsem nikde nenašla.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by kucik »

Graficka karta a ovladace?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Sakura
Nováček
Posts: 10
Joined: 16:03 10. Nov 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Sakura »

kucik wrote:Graficka karta a ovladace?
Radeon 5700 a aktuální ovladače.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by kucik »

Obávám se, že na kletbu ATI je naše mojo krátké. O těch případech, kdy to na nich prostě ne a ne jet jsem slyšel, ale jelikož jsem se jim sám vyhýbal, tak opravdu radu nevim.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Sakura
Nováček
Posts: 10
Joined: 16:03 10. Nov 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Sakura »

Jo tak.. No uvidím jestli se mi to ještě nějak podaří zprovoznit, brzy budu přeinstalovávat NWN tak třeba se stane zázrak.
Locked