Barbarova neoblomná vůle
Barbarova neoblomná vůle
Neoblomná vůle
- Barbar na 13. nebo vyšší úrovni získává během své zuřivosti bonus +4 k záchranným hodům na Vůli vůči kouzlům ze školy Očarování. Tento bonus se sčítá se všemi ostatními úpravami, včetně morálního bonusu k záchranným hodům na Vůli, který barbar dostává během zuření.
No.. nedostává, viz screen. +6 vůle za rage, ale to +4 chybí.
- Barbar na 13. nebo vyšší úrovni získává během své zuřivosti bonus +4 k záchranným hodům na Vůli vůči kouzlům ze školy Očarování. Tento bonus se sčítá se všemi ostatními úpravami, včetně morálního bonusu k záchranným hodům na Vůli, který barbar dostává během zuření.
No.. nedostává, viz screen. +6 vůle za rage, ale to +4 chybí.
Re: Barbarova neoblomná vůle
A máš ten feat neoblomná vůle?FroziKk wrote:Neoblomná vůle
- Barbar na 13. nebo vyšší úrovni získává během své zuřivosti bonus +4 k záchranným hodům na Vůli vůči kouzlům ze školy Očarování. Tento bonus se sčítá se všemi ostatními úpravami, včetně morálního bonusu k záchranným hodům na Vůli, který barbar dostává během zuření.
No.. nedostává, viz screen. +6 vůle za rage, ale to +4 chybí.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Barbarova neoblomná vůle
No barbar ho dostává na 13 automaticky. Jasně že mám... jinak bych to nepsal.kucik wrote:A máš ten feat neoblomná vůle?
Re: Barbarova neoblomná vůle
Je otázka, jestli se to opravdu správně sčítá. Protože tam dostane
+4 do všech savů a následně +2 proti kouzlům. Imho by se ty efekty ale měly sečíst.
+4 do všech savů a následně +2 proti kouzlům. Imho by se ty efekty ale měly sečíst.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Barbarova neoblomná vůle
Spíš se ukazuje že jsou všechny kouzla špatně. Chybí jim vyspecifikováno že jsou to kouzla.
Re: Barbarova neoblomná vůle
Mohl bys to specifikovat? Nerozumím.
Edit po Shamanovi: jdu si koupit Retbůl.
Edit po Shamanovi: jdu si koupit Retbůl.
Re: Barbarova neoblomná vůle
V kouzlech kde se vyžaduje hod by mělo být místo tohoto:Myrpa wrote:Mohl bys to specifikovat? Nerozumím.
toto:if (!/*Will Save*/ MySavingThrow(SAVING_THROW_WILL, oTarget, GetSpellSaveDC()+GetThalieSpellDCBonus(OBJECT_SELF)))
V základu se to nepoužívá protože čisté NWN má všechny bonusy do savů proti spellům hardcoded (což byla asi klička tvůrců aby nemuseli v patchích upravovat skripty všech spellů kvůli jednomu či 2 bonusům....if (!/*Will Save*/ MySavingThrow(SAVING_THROW_WILL, oTarget, GetSpellSaveDC()+GetThalieSpellDCBonus(OBJECT_SELF),SAVING_THROW_TYPE_SPELL))
Re: Barbarova neoblomná vůle
Tim myslíš jako že by ve spellscriptu měl bejt save na will proti kouzlu?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Barbarova neoblomná vůle
Jo.kucik wrote:Tim myslíš jako že by ve spellscriptu měl bejt save na will proti kouzlu?
Re: Barbarova neoblomná vůle
Resp. měl by tam bejt, pokud chceme aby proti tomu fungovalo toto:Shaman88 wrote:Jo.kucik wrote:Tim myslíš jako že by ve spellscriptu měl bejt save na will proti kouzlu?
effect eWill =EffectSavingThrowIncrease (SAVING_THROW_WILL,4,SAVING_THROW_TYPE_SPELL);
Re: Barbarova neoblomná vůle
Překvapuje mě, že jsou ty kouzla takhle. To přeci muselo dřív nějak fungovat.
edit: Ono to vypadá, že zas tolik těch kouzel, které nemají nastavený SAVING_THROW_TYPE tolik není, takže nejlepší je asi jednotlivě opravit ty.
edit: Ono to vypadá, že zas tolik těch kouzel, které nemají nastavený SAVING_THROW_TYPE tolik není, takže nejlepší je asi jednotlivě opravit ty.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Barbarova neoblomná vůle
No v základu žádný efekt tohle nemá.
Re: Barbarova neoblomná vůle
Nerozumim. Co nemá žádný efekt v základu?Shaman88 wrote:No v základu žádný efekt tohle nemá.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Barbarova neoblomná vůle
Nikde v základním nwn se nepoužívá effect či item property s bonusem do savů proti spellům, pokud vím...kucik wrote:Nerozumim. Co nemá žádný efekt v základu?Shaman88 wrote:No v základu žádný efekt tohle nemá.
Re: Barbarova neoblomná vůle
Dle popisu kouzla by tak měla fungovat Ochrana před kouzly (čaroděj 7. kruh), ale v praxi tuším dává klasický save, který funguje na vše.Shaman88 wrote:Nikde v základním nwn se nepoužívá effect či item property s bonusem do savů proti spellům, pokud vím...kucik wrote:Nerozumim. Co nemá žádný efekt v základu?Shaman88 wrote:No v základu žádný efekt tohle nemá.
.