Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Moderators: DM, WB
-
Nalkanar
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 9274
- Joined: 14:21 13. Feb 2010
- Location: Brno/"Znojmo"
Post
by Nalkanar »
Lokace: Karatha - dolní město
Momentálně větev rozhovoru "Nemáš pro mě nějakou práci?" hovor ukončí bez další reakce. Před pár dny fungovala a nabízela balíky.
.
-
Rejty
- Vedoucí týmu Thalie
- Posts: 12264
- Joined: 15:08 27. Apr 2007
- Location: Plzeň
-
Contact:
Post
by Rejty »
Tahle NPC mít balíky nemá, zřejmě pozůstatek z ST. Nenabízela spíš na ST questíky se sběrem bylin?
Vedoucí týmu Thalie
-
Nalkanar
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 9274
- Joined: 14:21 13. Feb 2010
- Location: Brno/"Znojmo"
Post
by Nalkanar »
Ano, na ST dávala ty bylinky. Takže ignorovat, ok.
.
-
Rejty
- Vedoucí týmu Thalie
- Posts: 12264
- Joined: 15:08 27. Apr 2007
- Location: Plzeň
-
Contact:
Post
by Rejty »
Větev rozhovoru odstraněna.
Vedoucí týmu Thalie