Uplnej OT
Je to skutecne Knight Who Said "NI" ??
a nebo se mi to jenom zda...
BTW - asi si koupim hadry a budu stim chodit po Plzni
http://www.dailyllama.com/news/2003/llama183.html
Lord_Berserk wrote:Jojo hrajou tam asi 3 herci z Montyho... je to super a ma to stejne ujetej konec jako Holy Grail
Tak Lorde, našiel sa dáky volny čas,tak som našiel povodnú stránku z ktorej som ten img stiahol.Lord_Berserk wrote:
Uplnej OT
Je to skutecne Knight Who Said "NI" ??![]()
a nebo se mi to jenom zda...
BTW - asi si koupim hadry a budu stim chodit po Plzni
http://www.dailyllama.com/news/2003/llama183.html
Program Microsoft Druid provedl neplatnou operaci a bude ukoncen.Krata wrote:ne.. je to durid kterej měl kritickou chybu při přeměne na jelana..
