Mě padá chrámová, když zvednu detaily z minima. Nemám ATI, ale NVidia GeForce GT 520.
Edit: padá = loading do lokace se zvednutými detaily. Když je zvednu už načtenej, tak v poho.
Edit2: mě padá taky přímo chrám Bílé dvojice. Já sice neumírám, ale odlogovávám tam
OpenGL mě trollí přímo v lokaci chrámu Bílé dvojice. Pokud mě někdo zvedá z podsvětí a objevuji se přímo před Adrianou, tak to minimálně 5x padne. Pomáhá snížit grafiku na minimum, ale ne vždy, občas to padá i tak. Obecně jinde v chrámové čtvrti problém nemám, jen přímo vevnitř chrámu a blízkém okolí.
Důvody pádů:
naprosto nejvíc 1) načítání z podsvětí
a občas 2) neprozřetelné zmenšení z full screenu do okna
Pokud vím, tak u chrámu Bílé dvojice v Karathě blbnulo to, když se do něj postava po smrti či založení portla a měla kameru nastavenou určitým způsobem. Střecha chrámu pak hru shazovala. Proto už se nové postavy neobjevují u oltáře, ale jinde v lokaci.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...